WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WWE TLC 2018 – ZAPOWIEDŹ

Całą galę WWE TLC 2018 będzie można obejrzeć na naszej stronie w zakładce NA ŻYWO. Kick-Off tej gali rozpocznie się o godzinie 00:00, natomiast gala główna o 01:00.

WWE TLC to PPV, które mamy przyjemność oglądania od 2009 roku. W historii tej gali mogliśmy zobaczyć wiele wspaniałych walk, w których główną rolę pełniły stoły, drabiny i krzesła. Na tegorocznej edycji TLC mamy ogromną ilość walk, lecz brak pojedynków o 2 pasy mistrzowskie. Cała gala odbędzie się na SAP Center w San Jose w stanie Kalifornia.


FINAŁ MIXED MATCH CHALLANGE

Alicia Fox i Jinder Mahal vs Carmella i R-Truth

Po dosyć długim turnieju Mixed Match Challange czas na wielki finał, w którym zmierzą się chyba najmniej przewidywalni kandydaci. Alicia Fox i jinder Mahal mają za sobą ciekawą drogę, ponieważ w ostatnich walkach pokonywali oni takie Tag Teamy jak Ember Moon & Curt Hawkins, czy Finn Balor & Bayley, natomiast R-Truth & Carmella pokonali topowe gwiazdy Smackdown Live, czyli Jeffa Hardy’ego & Charlotte Flair, a także The Miza & Asuke. Walka nie zapowiada się bardzo ciekawie, lecz może cała czwórka pokaże nam ciekawe widowisko.

Przewidywany wynik walki: The Fabulous Truth


ONE ON ONE MATCH

Finn Balor vs Drew McIntyre

Ci dwaj zawodnicy mają w ostatnim czasie na pieńku, ponieważ Drew McIntyre wraz z takimi zawodnikami jak Bobby Lashley, Baron Corbin i Lio Rush próbują podbić RAW, a jako cel główny obrali sobie byłego mistrza Universal Finna Balora.
Przewidywany wynik walki: Drew McIntyre


TABLES MATCH

Natalya vs Ruby Riott

W ostatnim czasie Natalya i Ruby Riott ciągną dosyć sporą rywalizację, w którą angażuje się cały Riott Squad, czyli Liv Morgan i Sarah Logan. W całej rywalizacji głównym prowokatorem jest Ruby Riott, która próbuje zniszczyć swoją rywalkę psychicznie przypomina jej o zmarłym ojcu, a także legendzie WWE Jim’im Neidharcie. W całej rywalizacji Ruby Riott postanowiła zniszczyć cenną pamiątkę po zmarłej osobie łamiąc charakterystyczne okulary The Anvila.

Przewidywany wynik walki: Ruby Riott


LADDER MATCH

Elias vs Bobby Lashley

Pomiędzy tymi zawodnikami dzieje się podobna sytuacja jak z Finnem Balorem i Drew McIntyre, ponieważ Elias tak samo jak były mistrz Universal na każdym Raw jest atakowany przez gromadę „niszczycieli” czerwonego brandu, do których należy jego rywal na niedzielną potyczkę, czyli Bobby Lashley. W walce nad ringiem zawiśnie drabina Eliasa, którą zawodnicy za wszelką cenę będą chcieli ściągnąć.

Przewidywany wynik walki: Elias


TLC MATCH

Braun Strowman vs Baron Corbin

Ta walka stoi pod ogromnym znakiem zapytania, ponieważ do dziś nie znamy stanu zdrowia rywala Barona Corbina, który 4 tygodnie temu nabawił się poważnej kontuzji ręki podczas jednego z odcinków Monday Night Raw. Walka jest o tyle ważna dla Barona Corbina, ponieważ na szali stanęło jego stanowisko na pozycji generalnego menadżera czerwonej tygodniówki. Walka odbędzie się w stypulacji TLC, dlatego spodziewać się możemy naprawdę ciekawych i ekstremalnych momentów.

Przewidywany wynik walki: Braun Strowman


CHAIRS MATCH

Rey Mysterio vs Randy Orton

Kolejna walka to Chairs Match, w którym zmierzy się największa gwiazda jeśli chodzi o zamaskowanych luchadorów Rey Mysterio przeciwko potężnemu Randy’emu Ortonowi, z którym Rey ma doczynienia od samego powrotu do WWE kiedy to został zaatakowany przez Vipera na jednym z odcinków Smackdown Live. Od owego brawlu zawodnicy tydzień w tydzień atakują siebie nawzajem używając głownie krzesełek. Ich rywalizacja dopiero się rozkręca, a na TLC dostajemy emocjonującą walkę z krzesełkami w roli głównej.

Przewidywany wynik walki: Randy Orton


 WWE RAW WOMEN’S CHAMPIONSHIP MATCH

Ronda Rousey (c) vs Nia Jax

W tej walce Nia Jax podejmie Ronde Rousey w walce, która jest ważna dla obu zawodniczek, ponieważ na szali stanie mistrzostwo kobiet RAW posiadane aktualnie przez Rondę Rousey. Obie zawodniczki miały okazję zawalczyć ze sobą na gali Money in the Bank, jednak pojedynek został przerwany przez Alexę Bliss, która zrealizowała swój kontrakt Money in the Bank zdobywając tym samym tytuł kobiet Raw.

Przewidywany wynik walki: Ronda Rousey


CRUISERWEIGHT CHAMPIONSHIP MATCH

Buddy Murphy (c) vs Cedric Alexander

Po rywalizacji z Mustafą Alim, z której zwycięsko wyszedł obecny mistrz, czas na jednego z najlepszych w 205 Live – Cedrika Alexandra, z którym Murphy miał już nie raz do cyznienia. Zawodnicy podchodzą do siebie z dystansem, bo wiedzą, że są bardzo dobrzy w ringu, jednak ktoś musi wygrać.

Przewidywany wynik walki: Buddy Murphy


WWE INTERCONTINENTAL CHAMPIONSHIP MATCH

Seth Rollins (c) vs Dean Ambrose

Zawodnicy mają za sobą bardzo długą historię, która zaczęła się już w federacji niezależnej, czyli CZW. Ta dwójka toczyła tam ze sobą ciekawe pojedynki i to właścnie w CZW szlifowali swoje umiejętności, aby osiągnąć taki sukces jaki osiągneli. Kilka tygodni temu Dean Ambrose zdradził Setha Rollinsa atakując go po walce Tag Teamowej doprowadzając tym samym do heel turnu. Ich rywalizacja trwa aż do teraz, a na TLC zmierzą się o mistrzostwo Interkontynentalne.

Przewidywany wynik walki: Dean Ambrose


SMACKDOWN TAG TEAM TITLE TRIPLE THREAT MATCH

The Bar (c) vs The New Day vs The Usos

Ta trójka to jedyne Tag Teamy, które mają jakiś sens w dziseijszym WWE, ponieważ są ciekawie budowani, a ich wieloletnie doświadczenie ringowe może sprawić że cała trójka sprzeda dla nas bardzo ciekawe widowisko. W ostatnim czasie rywalizacja całej trójki nabiera coraz większego tempa, a zawodnicy są coraz bardziej nastawieni na zniszczenie swoich rywali.

Przewidywany wynik walki: The Usos


WWE SMACKDOWN WOMEN’S TLC MATCH

Becky Lynch (c) vs Charlotte Flair vs Asuka

Walka potężnych zawodniczek z ogromnymi umiejętnościami co niejednokrotnie nam udowadniały. Wystarczy zobaczyć na walkę Becky Lynch vs Charlotte Flair na Evolution, gdzie cała trójka pokazała nam świetny popis umiejętności. Ich rywalizacja z każdym tygodniem staje się ciekawsza, ale która okaże się najlepsza? Odpowiedź poznamy już w niedziele podczas TLC.

Przewidywany wynik walki: Becky Lynch


WWE CHAMPIONSHIP MATCH

Daniel Bryan (c) vs AJ Styles

Rywalizacja Bryan’a oraz Styles’a rozpoczęła się wraz z wygraną Daniel’a w walce o pretendenta do pasa WWE z The Miz’em na Crown Jewel. Po PPV w Arabii Saudyjskiej Daniel ze Styles’em stoczyli pojedynek z The Usos, który został przegrany, ponieważ Bryan przypadkowo uderzył AJ’a w twarz. Początkowo ówczesny mistrz WWE miał walczyć z Daniel’em na HiaC, ale Bryan został zastąpiony Samoą Joe’m. Do pojedynku Styles’a z Daniel’em doszło na SmackDown przed SvS, gdzie Bryan przeszedł heel turn zdobywając przy tym WWE Championship. Dzisiaj na TLC AJ Styles ma dostać rewanż.
Przewidywany wynik walki: Daniel Bryan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *