WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT SPOILER: POWRÓT NAJLEPSZYCH MISTRZÓW TAG TEAM?

Na ostatnich tapingach dowiedzieliśmy się o szokującym wydarzeniu jakim mianowicie jest powrót prawdopodobnie najlepszego tag team’u w historii NXT czyli DIY!

Po bardzo długim feudzie, brutalnych, pasjonujących starciach zobaczymy ich znowu razem? Odpowiedź brzmi: Tak. Jak to jest możliwe, skoro panowie mieli jeden z lepszych story w ostatnich latach, darzyli się taką nienawiścią, która była bardzo rzadko spotykana w obecnych założeniach World Wrestling Entertainment. Jest to możliwe przez heel turn jednego z najbardziej baby face’owych zawodników w historii, a konkretnie chodzi tu o Johnny’ego Gargano. Teraz nasuwa się pytanie, jak dojdzie do tego powrotu? Już przedstawiam:

W tym tygodniu na odcinku NXT dowiedzieliśmy się, iż została zapowiedziana walka na zasadach Steel Cage z udziałem Gargano oraz Black’a na przyszły tydzień. Tam właśnie ma dojść do tak przełomowego momentu w karierze tych dwóch genialnych wrestlerów. Pod koniec starcia, kiedy Black będzie chciał opuścić klatkę ma się pojawić obecny mistrz NXT uderzając Aleister’a drzwiami, przy tym wchodząc do stalowej konstrukcji przy zaskoczeniu Johnny’ego. Po chwili obaj panowie wykonali Meeting in the Middle – swoją akcje kończącą. Po jej wykonaniu chwile patrzyli się na siebie, Johnny myślał, iż Ciampa rzuci się na niego, jednak Tommaso tylko się uśmiechnął i wyszedł z klatki przez drzwi, a Gargano wtedy przypiął swojego przeciwnika wygrywając przy tym swój pojedynek.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *