WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NIESAMOWITY POJEDYNEK PLANOWANY NA ROYAL RUMBLE 2019!

Kobiety w WWE po raz kolejny udowodniły, że potrafią stoczyć niesamowity pojedynek, potwierdzeniem tych słów jest, chociażby dzisiejsze TLC. Becky Lynch, Asuka i Charlotte Flair wzięły udział w TLC matchu, a całą konkluzją tego starcia było doprowadzenie do walki na Royal Rumble 2019.

Raw Women’s Champion Ronda Rousey pojawiła się pod koniec owego pojedynku, obaliła drabinę, na której można było zauważyć wspinające się Charlotte Flair oraz Becky Lynch, pozwalając Asuce na czystą drogę po mistrzostwo, co spowodowało większa nienawiśc między tą trójką najbardziej doświadczonych kobiet w rosterze WWE. Wygląda na to, że czeka nas rewanż na Royal Rumble pomiędzy „The Baddest Woman On The Planet” i „The Queen”.

Dave Meltzer po raz pierwszy zgłosił to na odcinku pre-TLC Wrestling Observer Radio -Nocny booking był zgodny z raportem i wygląda na to, że 27 stycznia rozpocznie się wcześniej wspominany rewanż.

Flair vs Rousey na uboczu również toruję drogę dla starcia pomiędzy Ronda vs Becky na Wrestlemanii 35.”The Man” Becky Lynch również uważana jest za wczesną faworytkę do zwycięstwa Women’s Royal Rumble matchu. Mogłaby zmierzyć się z Nią Jax w pojedynku na normalnych zasadach, gdyż jest gorąco między tą dwójką po incydencie, w którym Becky doznała wstrząsu mózgu „złamanej twarzy” z poprzedniego miesiąca. Warto przypomnieć zdarzenia z ubiegłej nocy, kiedy to Becky Lynch uderzyła na zapleczu Jax w twarz sugerując nam prawdopodobnie mocniejsze zaciśnięcie szyków tej dwójki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *