WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WSZYSCY KANDYDACI NA PREZESA KPW

Kombat Pro Wrestling przedstawiło już wszystkich kandydatów na prezesa federacji, oto oni:

PIĘKNY KAWALER:

Oto trzeci i zarazem ostatni kandydat do stanowiska nowego prezesa Kombat Pro Wrestling! Piękny Kawaler. Tego pana nie trzeba przedstawiać chyba żadnemu z naszych fanów. Pierwszy mistrz federacji KPW, lider Kawalerii oraz trener w szkole wrestlingu. Dla jednych jego kandydatura jest zapewne wielkim zaskoczeniem, inni przeczuwali, że nie odpuści takiej okazji. Zwłaszcza teraz kiedy jako zawodnik jest zawieszony na czas nieokreślony za skandaliczne zachowanie na gali KPW Arena 11. Obecność Kawalera sprawia, że wyścig o fotel prezesa staje się jeszcze ciekawszy i barwniejszy. Jaką przyszłość dla KPW widzi jeszcze do niedawna niepokonany zawodnik? Dowiemy się wkrótce.

 

KRYSTIAN MALINOWSKI:

Drugi z kandydatów do stanowiska nowego prezesa Kombat Pro Wrestling to były sędzia Krystian Malinowski. Obecny w federacji od początku jej istnienia. Sędziował najważniejsze walki w historii KPW. Poza wrestingiem wielki miłośnik książek oraz kina akcji i muzyki lat 80. Miał również swój epizod ringowy jeszcze za czasów DDW, dwukrotnie biorąc udział w battle royal podczas pokazu adeptów. Obecnie to on zasiada w centrum dowodzenia na zapleczu podczas gal KPW i czuwa nad prawidłowym przebiegiem imprezy. Każdy z członków federacji zawsze może liczyć na jego pomoc. Hasło wyborcze Malinowskiego to „Więcej, mocniej, lepiej!”. Co dokładnie ma na myśli? Dowiemy się 19 stycznia.

 

 

KRZYSZTOF ZASADA:

Krzysztof Zasada – pracownik KPW od samego początku istnienia federacji. Zasłynął przede wszystkim jako manager Gracjana Korpo. Okazyjnie pojawiał się na galach w roli sędziego, dwukrotnie sam wchodził do ringu jako zawodnik – najpierw przeciwstawiając się Korpo, potem dołączając do drużyny Sojuszu na Arenie X. Obecnie mocno zaangażowany w sprawy organizacyjne federacji. Z powyższych względów wielu fanów od razu wskazało go jako jednego z potencjalnych kandydatów do startu w wyborach. Wkrótce dowiemy się jakie plany na dalszy rozwój federacji ma Krzysztof Zasada.

 

 

Debata kandydatów na prezesa KPW:
Gala Wrestlingu: KPW Arena 12
19 stycznia 2019
Gdyńskie Centrum Sportu
Bilety: www.kpw.kupbilecik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *