WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SHAWN MICHAELS JUŻ NIGDY NIE ZAWALCZY!

– W listopadzie ubiegłego roku Shawn Michaels oraz Triple H stoczyli potężną walkę przeciwko Brothers of Destruction. Pojawiło się wówczas wiele spekulacji odnośnie kolejnej walki Michaelsa oraz jego potencjalnej walce z The Undertakerem na Wrestlemanii 35. Niestety podczas wywiadu udzielonego dla Sky Sports, HBK wyjawił, że starcie na Crown Jewel było dla niego bardzo wyjątkowe, ale nie zamierza już nigdy wracać do ringu.

Zmusili mnie do tego (zaśmiał się). Nie, to była bardzo wyjątkowa rzecz i długą ją przeżywałem. Czuje się dobrze z tym co zrobiłem. Osoby tutaj w UK, teraz ich czas żeby się tym cieszyć i jak najlepiej wykorzystać.

– Aktualnie, Michaels w pełni skupia się na roli trenera oraz szkoleniowca w WWE Performance Center i NXT. Tak były mistrz wypowiedział się na temat swojej aktualnej roli w WWE:

Jedyną lepszą rzeczą od własnego momentu na Wrestlemanii jest oglądanie i pomaganie komuś osiągnąć jego własny „Wrestlemania moment”. My mieliśmy swój czas, znamy potencjał wielu z tych zawodników i zawodniczek oraz znamy radość jaką mogą mieć i chcemy ją im przekazać.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *