WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SASHA BANKS O TYTUŁACH TAG TEAM KOBIET

Sasha Banks rozmawiała z talkSPORT o tytułach tag team kobiet, jej 2018 roku oraz The Boss and Hug Connection. Oto jedne z najważniejszych wypowiedzi:

Tytuły tag team kobiet i chęć bycia podwójnym mistrzem:

„Dla mnie frustracja jest tym, czego potrzebujesz, żeby dążyć do tego, by być lepszym. Musisz odnieść sukces i nie możesz po prostu pozostać na szczycie, bo nie masz dokąd pójść. Jeśli jesteś na szczycie, zaczniesz stać w miejscu i w nim pozostaniesz, nigdy się niczego nie nauczysz i nie rozwiniesz, a dla mnie ostatni rok był istną karuzelą kariery, ale poczułam się świetnie, gdy Vince McMahon zapowiedział nadejście kobiecych mistrzostw tag team. Nie byłam brana pod uwagę jako przyszła mistrzyni kobiet, więc znalazłam inny punkt widzenia i inny cel.”

„Pracowałam ciężko, aby być najlepszą singlową zawodniczką, a teraz ciężko pracuję, aby być najlepszą zawodniczką w kobiecej dywizji tag team. Byłam sfrustrowana, ale mam wszystko, co chciałam w jednym czasie. Na początku 2019 roku jest fajnie, jestem w „title picture”, słyszę o tytułach tag teamów. Teraz moim celem jest bycie podwójną mistrzynią”.

Dlaczego razem z Bayley nazwały swój tag team „The Boss and Hug Connection”:

„Jednymi z naszych ulubionych byli The Hardy Boyz, ale nie chciałyśmy być The Hardy Girlz! Obie kochamy The Rocka i Micka Foley, więc myślę, że to nazwa, która pasuje do naszych postaci. Myślę, że to świetna nazwa i pozwoli ona na utrzymanie ich spuścizny podczas walk i pozwolenie wszystkim zobaczyć, że jesteśmy ich superfankami. Jesteśmy poważnym i silnym tag teamem, więc patrzymy z nadzieją w przyszłość.”

Banks mówiła także o powrocie Trish i Lity w zeszłym roku na Royal Rumble.

Pełen wywiad można zobaczyć tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *