WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 16.01.2019 – WYNIKI

Dzisiejsze SmackDown zaczynamy podobnie jak wczorajsze RAW, z tą zmianią, że na parking wjechała Becky Lynch w swoim aucie terenowym. Gdy wyszła z auta podeszła do New Day i Heavy Machinery, którzy robili „oryginalny” koktajl. Irlandka wzięła go od nich i bez zastanowienia napiła się go, po czym ruszyła w stronę rampy.

Na arenie rozbrzmiewa muzyka Lynch, która idzie do ringu. Mówi, że będzie miała szansę odzyskać swój tytuł w walce z Asuką. Uważa, że wszyscy w szatni próbują być tymi złymi, ponieważ ona po takiej zmianie poszła w górę. Asuka dowiedziała się, jak to jest być liderem dywizji. Przypomina również o jej przerwanym streaku na WrestleManii przez Charlotte. Na odpowiedź długo nie musieliśmy czekać. Asuka wchodzi do ringu i krzyczy w charakterystyczny dla siebie sposób. Mówi, że Becky jest jak pszczoła bez użądlenia. Po Royal Rumble będzie ona w cieniu Asuki. Nagle przerywają im Peyton Royce i Billie Kay. Mówią, że tak nie powinna zachowywać się mistrzyni. Twierdzą, że nie ma znaczenia, która z nich wygra walkę o pas, gdyż one wygrają Royal Rumble Match kobiet, wygrają Women’s Tag Team Title i sprawią, że WrestleManie 35 będzie „iconic”. Fani oczywiście buczą na nie, po czym Becky rzuca wyzwanie jednej z nich.

One on One Match: Becky Lynch pokonała Peyton Royce
Po walce Asuka chciała walczyć z partnerką Royce, lecz ta nie wyglądała na chętną, lecz mistrzyni przyciągnęła ją do ringu.

One on One Match: Asuka pokonała Billie Kay

Po drugiej walce Asuka i Becky stanęły twarzą w twarz. Po chwili zaczęła lecieć muzyka AJ Stylesa. Zawodniczki zeszły z ringu, lecz on okrążył ring i poszedł na trybuny.
Przenosimy się na stanowisko, na którym sprzedawane są gadżety WWE oraz hot dogi. Stoi przy nim wcześniej widziany AJ Styles. Mówi do fanów, że Bryan twierdzi, iż są nieszczęśliwi i niezdrowi, ale nic na to nie wskazuje. Powiedział również, że płacą ciężko zarobione pieniądze, więc pokona Daniela. Po tych słowach mistrz WWE zaatakował go, lecz odparł jego atak i rzucił go na stół z hot dogami.

Przenosimy się na zaplecze, gdzie Jimmy Uso dostał mały prezent. Początkowo myśleli, że to od Naomi, ale w środku była karta hotelowa od Mandy Rose.

Przed walką Samoa Joe vs Mustafa Ali widzimy, jak ten pierwszy przechodzi przez backstage i mija EC3, co może zwiastować jego debiut na tej właśnie tygodniówce.

One on One Match: Samoa Joe vs Mustafa Ali – bez rostrzygnięcia

Podczas swojego wejścia, Mustafa Ali został zaatakowany przez Samoa Joe. Cruiser został mocno poturbowany. Joe chciał tym pokazać, że zdominuje rywali podczas Royal Rumble.

Przenosimy się do przebieralni, gdzie widzimy Mandy Rose i Sonyę Deville. Sonya pyta się, czy na pewno chce iść do tego hotelu. Mandy podkreśla, że bardzo nie lubi Naomi i zrobi wszystko, żeby była nieszczęśliwa. Chce rozbić jej małżeństwo.

 

One on One Match: Andrade (w/Zelina Vega) pokonał Reya Mysterio

Jimmy Uso zmierza z kartą do pokoju hotelowego. Znajduje się tam Mandy Rose, która zdjęła szlafrok po wejściu Jimmiego, a z jednego pomieszczenia wyszedł fotograf i zrobił im zdjęcia. Ten jednak mówi, że nie mogą tego zrobić, ze względu na Naomi. Mandy ujawnia, że wcale nie chodziło jej o niego, lecz chciała zrobić zdjęcia i pokazać Naomi, by ta była zazdrosna. Uso wyszedł z pokoju, a weszła do niego Naomi. Zaczął się krótki brawl pomiędzy zawodniczkami.

Wracamy na arenę, gdzie odbędzie się Bestie Birthday Bash urządzony specjalnie dla Shane’a McMahon przez Miza. Na ringu pojawiają się obaj zawodnicy. Miz składa życzenie swojemu partnerowi, a fani śpiewają „Happy Birthday”. Shane jest pod wrażeniem i bardzo dziękuje, gdyż zawsze po cichu świętuje swoje urodziny. Miz zaprezentował mu 2 torty zrobione specjalnie dla niego oraz krótkie wideo. Shane po obejrzeniu bardzo się ucieszył. Podziękował Mizowi, że powiedział jego tacie o ich teamie, gdyż zawsze chciał zostać Tag Team Championem, a teraz na Royal Rumble może się to ziścić. Na arenie pojawia się The Bar. Mówią, że podobno Vince był zaproszony, ale nie przyszedł, bo go to nie obchodziło. Mówią, że wygrają pojedynek na RR. Shane jest trochę zdenerwowany i chce, aby Miz zawalczył z Cesaro. Miz początkowo nie chętnie, gdyż jest w wyjściowym stroju, ale McMahon mówi mu, że właśnie w takim stroju wygrał World Cup. Miz się nakręcił i zawalczy właśnie teraz z Sheamusem.

One on One Match: The Miz pokonał Sheamusa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *