WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WWE ROYAL RUMBLE 2019 – ZAPOWIEDŹ

Całą galę WWE ROYAL RUMBLE 2018 będzie można obejrzeć na naszej stronie w zakładce NA ŻYWO. Kick-Off tej gali rozpocznie się o godzinie 23:00, natomiast gala główna o 01:00.

WWE ROYAL RUMBLE, czyli pierwsze PPV z tz. „Wielkiej Czwórki”. Głównym daniem tej gali jest tytułowy Royal Rumble match w którym to 30 zawodników walczy o przetrwanie w „kwadratowym pierścieniu”. Gala ta odbędzie się 27 stycznia w Chase Field w Phoenix, Arizona.


ONE ON ONE MATCH

Rusev (c) vs. Shinsuke Nakamura

Podczas tapingów SmackDown 18 grudnia, 2018, Rusev pokonał Nakamurę w walce o Mistrzostwo Stanów zjednoczonych (Zostało to wyemitowane 25 grudnia). 1 stycznia podczas celebracji zwycięstwa z Laną, Rusev został zaatakowany przez byłego mistrza (Lana też w skutek ataku doznała obrażeń). Na następnym SmackDown dowiedzieliśmy się że rewanż odbędzie się na Royal Rumble.

Przewidywany wynik walki: Rusev


SMACKDOWN TAG TEAM TITLE MATCH

The Bar (Cesaro and Sheamus) (c) vs. The Miz and Shane McMahon

Podczas Crown Jewel, Shane McMahon wygrał WWE World Cup, zastępując Miza w finale. Po tym wydarzeniu Miz rozpoczął starania by stworzyć tag team z Shanem, mówiąc że będą najlepsi na świecie. 8 Stycznia Shane w końcu się zgodził a Miz wyzwał The Bar na pojedynek o pasy mistrzowskie. Bar wyzwanie przyjęło.

Przewidywany wynik walki: Miz i Shane


WWE Cruiserweight Championship Fatal 4-Way Match

Buddy Murphy (c) vs. Akira Tozawa vs. Kalisto vs. Hideo Itami

Podczas TLC pre-show zdobył mistrzostwo Cruiserweight w walce przeciwko Cedrickowi Alexandrowi. 26 Stycznia na 205 Live Drake Maverick wyznaczył obronę tytułu na Royal Rumble w fatal four-way match, a jego uczestnicy zostaną wyłonieni na drodze eliminacji. I tak na następnym 205 Kalisto i Akira Tozawa zakwalifikowali się poprzez pokonanie Lio Rush’a i Drew Gulaka. Ostatnim uczestnikiem został Hideo Itami po pokonaniu Alexandra.

Przewidywany wynik walki: Buddy Murphy


SmackDown Women’s Championship Match

Asuka vs. Becky Lynch 

Po tym jak Asuka Pokonała Becky Lynch i Charlotte Flair odbył się pojedynek by wyłonić pretendentkę do tytułu mistrzowskiego. Na SmackDown, 1 Stycznia, Becky pokonała w triple threat match Charlotte i Carmellę, zyskając możliwość walki z Asuką na Royal Rumble.

Przewidywany wynik walki: Asuka


Raw Women’s Championship Match

Ronda Rousey (c) vs. Sasha Banks

Na TLC Ronda Rousey pokonała Nia Jax. 7 Stycznia w fragmencie Raw zatytułowanym „A moment of Bliss” Ronda wyznała że chciała by się zmierzyć z Sashą Banks. Nie zgodziła się na to Nia która miała jeszcze do wykorzystania swój rewanż. Banks urażona komentarzami Rondy wyzwała Jax do walki o miano pretendenta i zwyciężyła.

Przewidywany wynik walki: Ronda Rousey


WWE Championship Match

Daniel Bryan (c) vs. AJ Styles

Na TLC Daniel Bryan pokonał AJ Stylesa. Na SmackDown 1 stycznia, Styles zdobył jeszcze jedną szansę by zmierzyć się z Bryanem na Royal Rumble, poprzez pokonanie Randiego Ortona, Mustafę Ali, Rey’a Mysterio, i Samoa Joe w fatal five-way match.

Przewidywany wynik walki: Daniel Bryan


Universal Championship Match

 Brock Lesnar (c) vs. Finn Bálor

Po wydarzeniach z Raw 14 stycznia, przez które Braun Strowman został odsunięty od walki na WWE Royal Rumble. Później tego samego wieczoru Finn Balor po obronieniu swego miejsca w fatal four-way match przeciwko Jinderowi Mahalowi, a następnie zwyciężył w wcześniej wspomnianym fatal four-way match.

Przewidywany wynik walki: Brock Lesnar


2019 Men’s Royal Rumble Match

Oto lista znanych nam uczestników starcia: Rey Mysterio, Mustafa Ali, Andrade, Apollo Crews, Jinder Mahal, Baron Corbin, Elias, John Cena, Samoa Joe, Bobby Lashley, Dean Ambrose, Jeff Hardy, Seth Rollins, Xavier Woods, Kofi Kingston, Big E, Drew McIntyre R-Truth

Przewidywany wynik starcia: ???


2019 Women’s Royal Rumble Match

Oto lista znanych nam uczestniczek tego starcia: Carmella, Ember Moon, Natalya, Bayley, Ruby Riott, Liv Morgan, Sarah Logan, Mandy Rose, Sonya Deville, Alicia Fox, Zelina Vega, Naomi, Mickie James, Billie Kay, Peyton Royce, Dana Brooke

Przewidywany wynik starcia: ???

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *