WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

ZAWODNICY, KTÓRZY MOGĄ POWRÓCIĆ W TEGOROCZNYM ROYAL RUMBLE MATCHU!

Gala Royal Rumble zbliża się wielkimi krokami i już za tydzień w niedzielę będziemy mieli przyjemność oglądania pierwszej gali PPV w 2019 roku. Royal Rumble Match co roku zaskakiwal nas różnymi debiutami i powrotami, jednak jakich byłych gwiazd możemy spodziewać się w tej walce trzydziestoosobowej? Czas odpowiedzieć sobie na to pytanie.

1) RVD

O powrocie tego zawodnika mówi się od bardzo długiego czasu, a sam RVD uważa że mógłby stoczyć w WWE jeszczs jedną, lub nawet kilka walk.

2) Batista

O powrocie Batisty na Royal Rumble mówiło się już rok temu, a sam zawodnik powiedział że chętnie wystąpiłby w owej walce na Royal Rumble. Jak wiemy podczas tysięcznego odcinka Smackdown mieliśmy okazję ponownie zobaczyć The Animala w WWE, jednak jego poczynań ringowych nie oglądamy już od 5 lat. Ostatnio dużo mówi się o jego walce z Triple H’em na Wrestlemanii 35, a jego powrót mógłby już zacząć drobną posbudowę do całego starcia.

3) ‚Woken’ Matt Hardy

Matt Hardy to zawodnik, który z ringiem żyje od wielu wielu lat, lecz przez problemy zdrowotne w 2018 roku musiał on niestety „zakończyć” swoją karierę. Wiele portali wrestlingowych pisze o możliwym powrocie Matta na Royal Rumble, ponieważ jego uraz nie jest na tyle poważny, aby wykluczyc gp na zawsze z uprawiania sportu, a jego nawet jednorazowy występ na pewno zadowoli fanów.

4) Kevin Owens, Sami Zayn, Fandango, Sin Cara

Tych zawodników także możemy się spodziewać w Royal Rumble Matchu, gdyż jak sami zapowiadali, początkiem roku 2019 powrócą do ringu po kontuzji.

5) Wade Barret

Nie dawno WWE na swój kanał w serwisie YouTube wrzuciło film, w którym pokazali zawodników, których chcielibyznów w swojej federacji. Jedną z nich był Wade Barret, a wiemy że najlepszą okazją na powrót takiej gwiazdy jest  Royal Rumble Match.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *