WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Kolejne odejścia z WWE, plany dla Brauna Strowmana na Wrestlemanie 35 i więcej!

– Jak informowaliśmy nieco wcześniej pogłoski na temat potencjalnych chęci opuszczenia federacji WWE przed zespół „The Revival” – rzeczywiście okazały się być prawdziwe. Nic jednak nie wskazuje na to, by zarząd im na to pozwolił przed Wrestlemanią 35. Federacja póki co odmówiła rozwiązania umów z zawodnikami prawdopodobnie ze względu na obawy, iż mogliby tym samym zasilić roster All Elite Wrestling.

– W związku z ostatnimi wydarzeniami dotyczącymi Brauna Strowmana wiele mówiono o tym, że federacja nie ma dla niego żadnych ciekawych planów. Okazuję się, że jest zupełnie inaczej. Zabieg z wycofaniem Strowmana z walki o tytuł Universal był celowy i planowany od dłuższego czasu. Wszystko po to, aby Braun mógł rozpocząć większą rywalizację prowadzącą go do sporej dali na Wrestlemanii 35. Względem Royal Rumble 2019 pod uwagę brane są dwie opcje. Pierwsza z nich zakłada wygranie Royal Rumble Matchu, druga natomiast rozpoczęcie rywalizacji z powracającym Batistą. Oby dwa scenariusze mają prowadzić Brauna do jednej z głównych walk rosteru RAW na największej ze scen.

– Podczas niedzielnego Live Eventu WWE w Omaha podczas walki Daniel Bryan vs. AJ Styles doszło do zaskakującego wydarzenia, gdyż w trakcie jednej z akcji… pękła środkowa lina. Żadnemu z zawodników nic się nie stało, a pojedynek został kontynuowany bez środkowej liny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *