WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Nowe informacje na temat kontuzji Johna Ceny!

– Mimo wielu spekulacji odnośnie tego, iż kontuzja Johna Ceny jest prawdziwa okazuje się, że realia są zupełnie inne. Nieco wcześniej informowaliśmy, że lider „Cenation” został usunięty z Royal Rumble Matchu przed kontuzje kostki, której doznał tydzień temu podczas gali Monday Night RAW, co okazuje się być nieprawdą.

– Najświeższe doniesienia wskazują na to, że Cena od samego początku nie był brany pod uwagę jeśli chodzi o tegoroczny Royal Rumble Match mężczyzn. Wszystko to w związku z nagraniami do kolejnego filmu z udziałem Johna – nagrania będą miały miejsce w najbliższy weekend (26-27.04.2019) w Vancouver.

– Początkowe plany zakładały jednak zupełnie inny scenariusz. Mianowicie John Cena miał zostać wyłączony z akcji po ataku Larsa Sullivana, lecz plany te pokrzyżowały problemy zdrowotne Larsa, o których już informowaliśmy kilka dni temu. Federacja postawiła ostatecznie na scenariusz z Drew McIntyrem, co w razie konieczności ma pozwolić rozpocząć feud tej dwójki prowadzący do walki na Wrestlemanii 35.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *