WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SmackDown Live 23.01.2019 – Wyniki

Dzisiejsze SmackDown zaczynamy od pojawienia się byłej mistrzyni SmackDown na ringu. Mówi, że ostatnimi czasy wszyscy o niej wspominają i mają na jej temat opinie. Ogłasza, że to właśnie ona wystąpi w main evencie WrestleManii. Obserwowała Asuke i wie, że jest dobra, a nie wystarczająco, bo ją pokonać. Jeszcze nie przegrała z Asuką i teraz też do tego nie dojdzie. Po tych słowach do ringu zmierza mistrzyni i szydzi z Becky, wymachując jej pasem przed oczyma. Po chwili przekomarzania na arenę wchodzi Charlotte. Mówi, że podczas Royal Rumble to jej wygrana w RR Matchu kobiet będzie najbardziej ekscytująca. Wspomina o zawodniczkach, które zawalczą o pas kobiet RAW. Przypomina, iż Sashę pokonywała wielokrotnie, a Ronda jeszcze odczuwa starcie z nią. W tym przypadku jest podobnie, pokonała już Asukę oraz Becky, z którą rywalizowała już od dawna. Becky podchodzi do lin, po czym zostaje zaatakowana przez Asukę. Rozpoczyna się brawl, który ostatecznie wygrywa Lynch.


One on One Match: Mandy Rose pokonała Naomi

One on One Match: Cesaro pokonał The Miza

Po pojedynku The Miz i Shane McMahon zostali zmasakrowani przez The Bar.

Do ringu idzie Vince McMahon i zaprasza do niego po kolei AJ Stylesa i Daniela Bryana. Bryan podszedł pod ring, ale do niego nie wszedł. Powiedział, że nie zamierza stać w nim razem z AJ, za to, co zrobił w tamtym tygodniu. Uważa, że robi on wszystko dla sławy i pieniędzy. AJ odpowiada, że ludzie chcą go jako mistrza, bo dzięki niemu wszyscy są szczęśliwi, nigdy nie wzbudził w nich poczucia winy. Daniel mówi, że nie obchodzi go co inni czują, bo robi wszystko dla dobra planety. Styles mu odpowiedział, że gdyby planeta mówiła, to kazałaby mu się zamknąć. Uważa, że Bryan boi się wejść do ringu, tak samo jak tego, że straci pas WWE podczas Royal Rumble. Vince kilka razy kazał mu wejść do ringu, jednak gdy to nie poskutkowało, AJ postanowił sam go złapać. Daniel wszedł do ringu, zasłonił się Vincem, po czym zaatakował Stylesa i uciekł z ringu.

Na zapleczu widzimy R-Trutha i Carmelle. Truth myśli o tym, z kim zawalczy po wygraniu Royal Rumble. Najpierw myśli o pasie WWE, ale Carmella sugeruje walkę z Lesnarem. Mówi, że nie chce iść do Soofball City, a Mella go poprawia, że to Suplex City. Po krótkich przekomarzaniach R-Truth odchodzi, a Mella natrafia na Flair. Oświadcza jej, że nie ma doświadczenia w tego typu pojedynkach, ale jako numer 30 wyeliminuje Charlotte. Ta odpowiada jej, że tak się nie stanie i wygra starcie.

One on One Match: Samoa Joe pokonał Mustafe Aliego

2 out of 3 Falls Match: Rey Mysterio vs Andrade – brak rozstrzygnięcia


Podczas walki do ringu wszedł Samoa Joe, który zaatakował obu zawodników. Gdy stał na środku i zadowolony pokazywał swoją dominację, do ringu wszedł Randy Orton, który wykonał mu szybkie RKO.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *