WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Gwiazdy NXT, które mogą wystąpić w Royal Rumble Matchu!

Kilka dni temu pokazaliśmy wam zestawienie kilku zawodników, które mogą powrócić podczas tegorocznego Royal Rumble Matchu, lecz jak wiemy ta trzydziestoosobowa potyczka nie zaskakuje nas samymi powrotami gwiazd, lecz także debiutami talentów z NXT.

1.Aleister Black

O samym debiucie tego zawodnika w głównym rosterze mówi się od bardzo długiego czasu, lecz do dziś Black nie pojawił się ani na Raw, ani na Smackdown. Wielu fanów wrestlingu na pewno chciałaby zobaczyć byłego mistrza NXT w Royal Rumble matchu, a jego występ w tej walce jest bardzo prawdopodobny.

2.Pete Dunne

Pete Dunne w ostatnim czasie robi wielką furorę w świecie profesjonalnego wrestlingu. Jest w posiadaniu mistrzostwa UK od bardzo długiego czasu, a wraz z Tylerem Bate i Trent Sevenem dominują sceny niezależne. Występ Peta byłby dobrym ruchem ze strony WWE ze względu na jego umiejętności ringowe.

3.Velveteen Dream

Występ tego zawodnika w Royal Rumble Matchu to także temat, który jest poruszany od kilku tygodni. Velveteen ze względu na swój odmienny Gimmick mógłby naprawdę ciekawie dopasować się do walki z innymi zawodnikami w walce trzydziestoosobowej.

4.Shayna Baszler

O pojawieniu się w drugim Royal Rumble Matchu kobiet tej zawodniczki także przez pewien czas się spekulowało. Obecna mistrzyni kobiet NXT jest naprawdę mocną zawodniczką, która mogłaby pokazać reszcie że po jej przejściu do głównego rosteru nie będzie z nią lekko. Sama zawodniczka mogłaby wyjść z jednym z pierwszych numerów i mogłaby być wyeliminowana jako jedna z ostatnich zawodniczek.

5.Tomasso Ciampa

Tomasso Ciampa jest od bardzo długiego czasu budowany na potężną postać, a samego zawodnika z pasem mistrzowskim NXT ogląda się świetnie. Mógłby on podobnie jak Andrade rok temu wejść jako mistrz NXT i zrobić spore zamieszanie i nieco zdominować kilku zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *