WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Dolph Ziggler o swojej sytuacji w WWE. Czy zobaczymy go podczas Royal Rumble?

Obecny kontrakt Dolpha Zigglera z WWE jest dla fanów dużą zagadką. Początkowo myślano, że po powrocie na RAW dostanie on bardzo duży push, tym czasem więcej do powiedzenia ma w tej chwili powracający z nim Drew McIntyre, a on został odepchnięty na drugi plan.
W krótkiej rozmowie z Chrisem Van Vlietem, Dolph poruszył kwestie związane z owym kontraktem oraz czy pojawi się na Royal Rumble.

Technicznie rzecz biorąc, mam jeszcze kontrakt z WWE, ale nie zamierzam się pojawić na Royal Rumble. Mam show po Stand-Up Live

Tłumaczy on również na jakim nietypowym kontraktem jest związany z federacją. Po rozmowie z zarządem ustalili, że może on brać udział w innych przedsięwzięciach nie związanych z federacją. To jest tak jakby umowa słowna z Vincem McMahonem.

Staje się to szarą strefą, ponieważ mam dość niecodzienne życie jak na zapaśnika, mam kilka umów zatwierdzonych samym uściskiem dłoni. Nie są one czasami zapisane na papierze, więc mogłem zająć się innymi projektami. Filmy, pokazy, komedie i wiele innych rzeczy, które robię z moim bratem, sprawia mi to ogromną radość. Nigdy nie działałem na szkodę WWE, przez co zarząd pozwala mi na więcej i więcej, dzięki czemu nadal mogę robić te rzeczy.

Cały wywiad z Dolphem Zigglerem możecie zobaczyć na kanale Chrisa Van Vlieta klikając w ten link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *