WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Wyniki NXT TakeOver: Phoenix 2019!

Gala rozpoczęła się godzinnym kick – offem gdzie zostały rozdane nagrody za rok 2018 w NXT.

Nagrodę NXT Tag Team of the Year dostała Undisputed Era, nagrodę za Rywalizacje roku dostali Tommaso Ciampa oraz Johnny Gargano, Future Star of NXT dostała Io Shirai, Breakout Star of the Year został Ricochet, męskim zawodnikiem roku został Tommaso Ciampa, nagrodę za walkę roku dostali Johnny Gargano i Andrade, a Kairi Sane została zawodniczką roku oraz Overall NXT Overall Competitor of the Year.


One on One Match: Matt Riddle pokonał Kassiusa Ohno

Walka była dość wyrównana, niestety nie była zbyt dynamiczna. Pod koniec Riddle wykonał mocne kolano i zaczął obijać Kassiusa łokciami przez co ten musiał odklepać i zgodnie z przewidywaniami The King of Bros wyszedł z tego starcia zwycięsko.


NXT Tag Team Championship Match: War Riders pokonali Undisputed Erę (NOWI MISTRZOWIE)

Jak zwykle Undisputed Era pokazała na co ich stać, jednak tym razem nie udało im się wygrać, dlatego stracili swoje pasy mistrzowskie po dość ciekawym pojedynku. Walka nie przynudzała w porównaniu do starcia Riddle’a z Ohno. Pojedynek zakończył się po finisherze tag teamowym drużyny War Riders.


North American Championship Match: Johnny Gargano pokonał Ricochet’a (NOWY MISTRZ)

Najlepsza walka na gali, jednak można było spodziewać się jeszcze troszkę więcej. Panowie dali nam bardzo dobre show, początkowy widowiskowy Chain Wrestling, potem dynamiczne wymiany ciosów, aż po końcówkę gdzie Johnny wykonał suplex na odkrytą podłogę, a od razu potem slingshot DDT i odliczył Ricochet’a do trzech.


NXT Women’s Championship Match: Shayna Baszler pokonała Biance Belair

 

Starcie nie było aż tak nudne jak moglibyśmy się spodziewać, nawet wręcz przeciwnie panie pokazały swoje umiejętności, Bianca pokazała się z dobrej strony pokazując swoją siłę oraz szybkość, była blisko wygranej, jednak zainterweniowały przyjaciółki Shayny, przez co Baszler dostała chwile czasu na powrót do pojedynku. Walka zakończyła się przez submission Shayny Baszler.


NXT Championship Match: Tommaso Ciampa pokonał Aleistera Black’a

Walka jak dla mnie lekko przesadzona i polegała na obijaniu kolana Black’a, mogła wyglądać o niebo lepiej. Nie kupiłem zbytnio końcówki, gdzie pojawiły się chyba dwa lub trzy finishery Ciampy. Kiedy Tommaso po walce świętował obronę pasa, dołączył do niego Johnny Gargano i również uniósł swój wcześniej zdobyty pas NXT North American. Po chwili na arenie zabrzmiała muzyka Dream’a po chwili dołączyli również do Velveetena Black oraz Ricochet, a do dawnego #DIY Adam Cole i rozpoczął się brawl, który po długim czasie musiał przerwać Triple H i tak właśnie skończyło się NXT TakeOver: Phoenix.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *