WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Kto może wygrać WWE Championship na Elimination Chamber 2019?

Na ostatnim odcinku Smackdown Triple H oficjalnie ogłosił 6-Man Elimination Chamber Match,gdzie na szali stanie WWE Championship. Oto szanse poszczególnych zawodników na zwycięstwo:

Daniel Bryan

Daniel Bryan ma chyba największe szanse na zwycięstwo w tej walce sześcio osobowej ze względu na to że jest mistrzam, a jak wiemy mistrzowie bardzo często bronią swoje mistrzostwa w Elimination Chamber Matchu. Możliwe że w walce zobaczymy też interwencje Rowana, który od Royal Rumble służy Bryanowi jako taki ochroniarz.

Samoa Joe

Jeśli chodzi o Samoa Joe, to także ma on spore szanse na wyjście zwyciesko z tego pojedynku ze względu na różnice gabarytowe między nim, a pozostałą piątką. Szanse Joe byłyby jednak większe gdyby nie przegrał rywalizacji z AJ Stylesem.

Randy Orton

Randy Orton wziął się obok mistrzostwa WWE bez żadnej podbudowy nie prowadząc w ostatnim czasie rywalizacji, ani z Danielem Bryanem ani z Aj Stylesem, którzy od jakiegoś czasu są głównymi postaciami trzymającymi się obok głównego mistrzostwa WWE. Zwycięstwo Ortona byłoby sporym zaskoczeniem dla fanów wrestlingu, jednak The Viper na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem dla reszty zawodników w Elimination Chamber Matchu, a kto wie, może nawet zdobędzie mistrzostwo WWE.

Jeff Hardy

Jeff Hardy tak samo jak Randy Orton „przyjaźni” się już z ringiem bardzo długo i ma on spore doświadczenie, jednak odkąd stracił mistrzostwo Stanów Zjednoczonych nic się z nim nie dzieje, a także przegrał 2 ostatnie rywalizacje. Jeff Hardy ma już swoje lata i tak jak wspominał „momentami jego ciało odmawia posłuszeństwa”, co oznacza że zostały mu już ostatnie lata kariery. Jeff to zawodnik z ogromną przeszłością, osiągnął on naprawdę bardzo dużo, więc WWE mogłoby mu dać na koniec kariery mistrzostwo WWE.

Mustafa Ali

Mustafa Ali to zawodnik, który niedawno zawitał do niebieskiego brandu i od samego początku jego relacje z Danielem Bryanem nie były najciekawsze. Mustafa na pewno da nam wiele ciekawych i emocjonujących momentów podczast tej walki, jednak jego szanse na zwycięstwo są nikłe, ponieważ WWE nie dałoby odrazu głownego miatrzostwa WWE. Mustafa odniesie prawdopodobnie porażkę na Elimination Chamber, jednak będzie mógł być zadowolony ze swojego występu. Sądze że WWE narazie skupi się na tym, aby dać Aliemu miatrzostwo Stanów Zjednoczonych na Wrestlemanii 35.

Aj Styles

Moim zdaniem Styles ma najmniejsze szanse na wyjście z konstrukcji Elimination Chamber jako mistrz WWE, ponieważ nie tak dawno stracił ten tytuł i nie sądze, żeby WWE znów chciało oddawać mu głowne mistrzostwo niebieskuego brandu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *