WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Gwiazdy NXT, które mogą przejść do Głównego Rosteru!

Drobnymi krokami zbliżamy się do największej gali w roku Wrestlemanii. Jak co roku na pierwszych galach tygodniowych po Wrestlemanii możemy spodziewać się debiutów nowych gwiazd przechodzących na Raw/Smackdown prosto z NXT. Oto lista osób, które mogą w kwietniu zawitac do głównego Brandu:

Pete Dunne

Pete Dunne to zawodnik, który w NXT walczy już bardzo długo i zrobił ogromną robotę dla głównego brandu. W tym roku miną 2 lata od zdobycia przez niego UK Championship. Jako mistrz się świetnie sprawuje, lecz wszystko wskazuje na to, że Pete straci swój pas na drugiej gali NXT UK TakeOver, prawdopodobnie na rzecz nowego nabytku NXT UK Waltera. Po utracie tytułu możliwe że pojawi się on na Raw, lub Smackdown i stanie się tam stałym zawodnikiem.

Aleister Black

O przejściu Aleistera do głównego brandu rozmawia się od wielu miesięcy, lecz do dziś owe spekulacje się nie sprawdziły. Black mógłby zasilić roster Raw, ponieważ nic nie wskazuje na to że Black osiągnie cos jeszcze w NXT.

The Undisputed Era

Undisputed Era w NXT walczy od NXT TakeOver: Brooklyn 3 i odmiebili oni NXT na dobre. Podobnie jak w przypadku Blacka i Dunne cała trójka zrobiła ogromną robotę dla żółtego brandu i nic nie zapowiada tego że mieliby oni zdobyć jakiekolwiek mistrzostwo w NXT.

Shayna Baszler

Shayna w NXT jest już dosyć spory czas i zdążyła ona osiągnąć bardzo dużo m.in. stała się 2 time Championem, co udało się osiągnąć nielicznym zawodnikom tego brandu. Shayna jest bardzo mocną zawodniczką co potwierdza jej ilość przegranych meczy, ponieważ została przypięta tylko 2 razy. Shayna mogłaby zdominować kobiecą dywizje Raw/Smackdown udowadniając w ten sposób swoje ogromne umiejętności.

Kairi Sane

Kairi Sane także odsiedziala w NXT swoje i także sporo osiągnęła. Odebrała ona mistrzostwo kobiet NXT Shaynie Baszler, lecz potem je niestety straciła z tą samą zawodniczką. Sane także udowodniła to że jest wysmienitą zawodniczka wygrywając pierwszą edycję Mae Young Classic. Kairi mogłaby stać się jedną z kluczowych zawodniczek Raw/Smackdown i sprawić sporą przeszkodę innym zawodniczką z głównego brandu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *