WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SmackDown LIVE 06.02.2019 – Wyniki.

Dzisiejszą galę rozpoczynamy widokiem ogłoszonych dzisiejszych walk:

Mustafa Ali vs Randy Orton

Jeff Hardy vs Daniel Bryan

The Club vs Shinsuke Nakamura i Rusev

 

Na ring wchodzi była mistrzyni SmackDown – Charlotte Flair. Uważa, że Becky dość że jest arogancko, to dodatkowo jest ignorantką. To tylko jej wina, że została zawieszona. Sarkastycznie mówi, że życzy Lych szybkiego powrotu do zdrowia. Z publiczności wyłania się Becky i idzie w stronę ringu. Charlotte mówi, że wzięła słowa jej ojca, to jeszcze skopiowała wejście Romana Reignsa. Becky wzięła mikrofon i mówi, że powróciła na SmackDown Live. Po chwili kłótni na arenę wchodzi Triple H! Mówi, że jest zawieszona i ma udać się do lekarza. Flair ciągle mówi coś przez mikrofon, a zdenerwowany HHH każe jej opuścić ring. Hunter uważa, że Becky boi się walki z Rondą i dlatego nie chce iść do lekarza, by Ci nie dali jej zielonego światła na powrót do walk. Becky nie wytrzymała i uderzyła Triple H w twarz, po czym udała się w głąb publiczności.

Tag Team Match: Rusev i Shinsuke Nakamura pokonali The Club

One on One Match: Randy Orton pokonał Mustafe Aliego

Na ring udają się Daniel Bryan i Rowan. Mistrz WWE mówi, że wreszcie może mówić do mądrych ludzi, którymi są mieszkańcy Waszyngtonu. Niestety musi on reprezentować cały świat jako mistrz planety. Twierdzi, że nikt z zarządu nie chce, aby on był mistrzem, dlatego umieścili go w komorze eliminacji.

Przenosimy się na backstage, gdzie całe promo Bryana oglądał Jeff Hardy. Powiedział, że teraz nie wyszedł uciszyć Daniela, bo zrobi to podczas ich walki. AJ Styles podchodzi do Jeffa i pyta, czy Hardy napisze historie i będzie tym człowiekiem, który pokona nowego Daniela Bryana. Jeff odpowiada, że stary Styles nie dał rady nowemu Danielowi. Wszystko zakończy się w komorze.

Triple Threat Tag Team Match: Mandy Rose i Sonya Deville pokonały Naomi i Carmelle oraz The IIconics

One on One Match: Jeff Hardy pokonał Daniela Bryana przez DQ

Podczas walki zainterweniował Rowan, przez co sędzia musiał zakończyć pojedynek. Do ringu wbiegali po kolei wszyscy uczestnicy Eliminations Chamber Matchu. Ostatecznie zwycięsko wyszedł AJ Styles, który patrzył na uciekającego z ringu Daniela Bryana.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *