WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Zawodnicy WWE, którzy zasługują na push

W WWE jest wielu zawodników, a także zawodniczek, którzy mimo ogromnych umiejętności ringowych i sprawiania fanom satysfakcji z oglądania ich walk nie dostali swojej dużej szansy. Zasługują na zdobycie mistrzostwa w WWE lub NXT. Kto to taki? Pozwólcie, że wymienię kilka przykładów zawodników, którzy powinni otrzymać push.

-Lio Rush (205 Live) Lio Rush to zawodnik, który w 205 Live nie walczy od bardzo długiego czasu, lecz pomimo tego, jego popisy ringowe ogląda się nie samowicie. Jest on jednym z lepszych ringowo zawodników w dywizji cruiserweight, lecz nadal nie jest on nawet blisko zdobycia mistrzostwa Cruiserweight Championship. Sądzę, że mógłby on być tym, który odbierze mistrzostwo Murphy’emu nawet przy pomocy Bobbyego Lashleya.

-EC3 (RAW) EC3 to nowy nabytek czerwonego brandu, który dopiero zaczyna swoją przygodę z Main Rosterem. Wszyscy wiemy co ostatnio się dzieje nawet z największymi gwiazdami NXT po przejściu do głównego rosteru, lecz Ethan Carter III jest na tyle ikoniczną postacią, że wrzucenie go do jobberki to byłby największy błąd ze strony WWE. Uważam, że EC3 zasługuje na swietną przyszłość i na dobry start mógłby odebrać pas interkontynentalny Lashleyowi. Jednak teraz rozpoczyna on rywalizację z Deanem Ambrosem, który niedługo odchodzi z WWE, więc na pewno będzie to dla niego ogromna podbudowa.

-Andrade (Smackdown Live) Andrade przeszedł z NXT na Smackdown prawie rok temu. Po wygranej rywalizacji z Sin Carą przegrywał z czołowymi zawodnikami, aby ich podbudować. Zanim zobaczyliśmy Meksykanina w Main Rosterze fani wrestlingu wróżyli mu cudowną karierę w głównym brandzie, lecz narazie po za przewagą nad Reyem Mysterio nic pozytywnego się nie dzieje. Moim zdaniem powinien dostać spory push i zdobyć ponownie któreś mistrzostwo, ponieważ jako mistrz NXT prezentował się wybornie.

-The IIconics (Smackdown Live) The IIconics od przejścia do głownego rosteru niestety, ale są strasznie niedoceniane, lecz jeszcze jest szansa na ich ratunek. Peyton i Billie to zawodniczki z dosyć specyficznym stylem walki. Na Elimination Chamber odbędzie się pierwsza w historii walka o świeżo wprowadzone mistrzostwo Tag Teamowe kobiet. Uważam, że The IIconics są idealnym Tag Teamem do zostania pierwszymi w historii posiadaczkami tych mistrzostw.

-Heavy Machinery (RAW/Smackdown Live) Heavy Machinery to Tag Team składający się z wielkich i masywnych zawodników, którzy bardzo ciekawie prezentują się w ringu, a czasem można się uśmiechnąć przy niektórych zachowaniach Otisa Dozovica. Heavy Machinery ze względu na sporą mase mogliby być domonującym Tag Teamem w jednym z głównych brandów. Zasługują oni na zdobycie mistrzostw Tag Teamowych Raw z rąk Chada Gable i Bobbyego Rooda.

Autor tekstu: Kacper Dziedzic

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *