WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Aktualizacja stanu zdrowia Setha Rollinsa!

Według najnowszych informacji z Wrestling Observer Newsletter wynika, że kontuzja Rollinsa nie jest poważna. Odczuwa on sporadyczny ból pleców. Seth pojawia się na Monday Night Raw, aby promować swoją walkę na Wrestlemanii 35 z Brockiem Lesnarem o mistrzostwo Universal. Rollins na poniedziałkowym Raw przyjął sześć F5, żeby jego wykluczenie z walk miało jakikolwiek sens.

Wrestling Observer Newsletter pisze:

Jego plecy bolą go już jakiś czas. W drodze do Royal Rumble wiedział, na co się pisze. Według naszych informacji Rollins nawet teraz mógłby spokojnie walczyć. Jednak wygląda na to, że WWE chce trzymać Setha aż do WrestleManii, gdzie będzie gotowy na 100% swoich możliwości.

Kontuzja Rollinsa nie jest tak groźna, jak zakładano na samym początku. Jednak nie jest to pierwszy raz, gdy WWE wykorzystuje kontuzję, aby podbudować walkę Rollinsa na Wrestlemanii. Świetnym przykładem jest feud z Triple H`em przed WrestleManią 33. Mamy nadzieję, że Kingslayer wróci do akcji jeszcze przed największą galą roku, gdyż jego walki zawsze przyjemnie się ogląda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *