WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SmackDown Live 20.02.2019 – Wyniki.

Promo Shane’a McMahona

Dzisiejszą niebieską tygodniówkę rozpoczęliśmy od wystąpienia Shane’a McMahona. Przypomniał on o walce wieczoru Elimination Chamber, gdzie Kofi Kingston pokazał się z rewelacyjnej strony, ogłaszając od razu, że na dzisiejszym SD uczestnicy tego pojedynku wezmą udział w Six Man Tag Matchu. Dodał również, że zobaczymy czterech debiutujących w głównym rosterze zawodników NXT. Nagle na arenie pojawia się Miz. Mówi swojemu tag team partnerowi, że nie mógł spać przez ostatnie dwie noce po stracie pasów mistrzowskich Tag Team SmackDown. Źle się z tym czuje i chciałby, aby jeszcze raz zawalczyli z The Usos. Prosi o to Shane’a, bo wie, że on może doprowadzić do tego pojedynku. Na arenie pojawiają się wcześniej wspomniani bracia. Wiedzą, że wszyscy czekają rewanżu, ale oni nie chcą go, ze względu na Miza. Uznali Mizanina za słabeusza i kazali McMahonowi znaleźć nowego, lepszego partnera. Shane żąda szacunku względem Miza i ustalił walkę o pasy Tag Team SmackDown na kolejnej gali PPV, czyli Fastlane.

1# Pojedynek

One on One Match: Aliester Black pokonał Andrade Almasa (z Zeliną Vegą)

 

Backstage

Widzimy idących w stronę areny Ciampę i Gargano, dwóch debiutantów, o których wspominał Shane. Rozmawiają o walce na RAW, a Gargano wspomniał również, że gdy ostatnio byli na tej arenie, to walczyli przeciwko sobie, a teraz staną ramie w ramie. Zatrzymują ich The Bar i mówią, aby Ci wrócili do NXT, bo nikt ich nie zna. Oni jednak mówią, że chcą przejąć kontrole i pokonają ich

 

2# Pojedynek

Tag Team Match: Johnny Gargano i Tommaso Ciampa pokonali The Bar

Wywiad z Asuką

Na ringu widzimy obecną mistrzynię kobiet SD Asukę oraz jedną z konferansjerek. Japonka jest zapytana o to, jak się czuje, gdy wszyscy mówią o Rondzie Rousey, ja sobie z tym radzi. Odpowiada, że ona jest gotowa na nowe wyzwania, nie chce rozmawiać o Becky i Charlotte, lecz o osobie, która jest gotowa na Asukę. Na odpowiedź długo nie musiała czekać, bo na arenie pojawiła się… Mandy Rose! Mówi, że nikt nie zwraca na nią uwagi, a jeśli ktoś ma być gotowa na Asukę, to właśnie ona.

3# Pojedynek

One on One Match (Non Title): Mandy Rose pokonała Asukę

4# Pojedynek

One on One Match: Ricochet pokonał Erica Younga

5# Pojedynek

Six Man Tag Match: Kofi Kingston, Jeff Hardy i AJ Styles pokonali Daniela Bryana, Samoa Joe i Randy’ego Ortona

Ostatecznie to Kofi Kingston przesądził o wygranej jego drużyny. Na arenie pojawia się Shane McMahon. Informuje, że na Fastlane Daniel Bryan będzie bronił tytułu mistrzowskiego, a jego rywalem będzie… KOFI KINGSTON! Widokiem cieszących się członków The New Day kończymy dzisiejszą tygodniówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *