WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

RAW 26.02.2019 – Wyniki.

Powrót Romana Reignsa

Dzisiejsze RAW zaczynamy od proma osoby, o której mówi się praktycznie cały czas, od powrotu jego choroby. Roman od razu oświadcza, że będzie dużo mówił. Zaczyna od tego, że tęsknił za wszystkimi, za tą atmosferą. Nie ma drugiego takiego zawodu, w którym tak by się czuł. Wcześniej mówił, że to jego podwórko, ale tan naprawdę to nasze podwórko. Mówi, że jest człowiekiem pobożnym i cały czas wierzył w powrót. Gdy dowiedział się o nawrocie choroby, był przerażony i nie chciał z nikim podzielić się z tą wiedzą, gdyż bał się reakcji fanów i nie tylko. Gdy po ogłoszeniu tego wrócił do domu, za pośrednictwem portali społecznościowych został zasypany lawiną wiadomości i wsparcia, zarówno od osób, które go lubią, jak i od tych co nie przepadają za nim. Właśnie dzięki temu wsparciu robił wszystko co w jego mocy, aby powrócić do WWE. Jego celem jest zdobywanie tytułów i wspinanie się po szczeblach kariery, aby stanąć na samym szczycie. Ten występ ma dotyczyć aktualizacji wiadomości na temat jego stanu zdrowia, więc mówi że jest w remisji (Remisja – termin używany przy chorobach przewlekłych, oznacza uśpienie choroby) i Big Dog powraca do ringu! Schodząc z ringu na arenę wchodzi Seth Rollins, który uściskał Romana.

1# Pojedynek

Tag Team Non Title Match: Ricochet i Aliester Black pokonali The Revival

Elias i Dean Ambrose

Na arenie siedzi Elias, który jak zwykle chce dać koncert. Gdy już chce zacząć grać, przerywa mu Lacey Evans, która jak co tydzień robi swój „obchód” na arenie. Następnie przerywa mu Dean Ambrose, który mówi o atmosferze, jaka tu dzisiaj panuje. Żąda on rewanżu na Drew, lecz w pojedynku No DQ! Elias nie zwraca na niego uwagi i zaczyna grać, a Ambrose się go pyta, co on robi. Ten mu odpowiada, że zamierza nagrać piosenkę o tym, jak kocha Atlante. Dean dopytuje się, czy zna Yankee Doodle, Thunderstruck lub Dirty Deeds. Elias odpowiada, że zagra wszystko za gitarze… i próbuje zaatakować Deana, lecz ten robi unik i wykonuje swojego finishera.

2# Pojedynek

Tag Team Match: Natalya i Ronda Rousey pokonały Ruby Riot i Sarahe Logan przez dyskwalifikacje

Na arenie pojawiła się Becky Lynch, która zaatakowała podczas walki Natalye. Później doszło do zwarcia mistrzyni z Becky, lecz ochrona szybko interweniowała… i Lynch została aresztowana!

Gdy Ronda pomogła swojej tag team partnerce, weszła na ring i zażądała, by Vince McMahon pojawił się i rozwiązał ten problem. Na arenie pojawia się jednak jego córka, Stephanie. Ronda chce, aby Becky nie była już zawieszona, oraz zawalczyła na WrestleManii. Steph jednak mówi, że jej przeciwniczką jest Charlotte, a Lynch sama jest sobie winna. Ronda naciska na McMahon, lecz ta stanowczo odpowiada NIE. Mówi, aby nie zapomniała, kto jest jej szefem. Nikt nie jest ponad WWE. Stephanie uważa, że są ulepione z tej samej gliny. Ronda odpowiada, że nie jest niczyją pracownicą, a mistrzynią kobiet RAW i będzie nosiła ten pas, dopóki walczyć będzie z najlepszymi. A na ten moment Becky jest jedną z najlepszych. Rousey kładzie pas na ringu i wychodzi.

3# Pojedynek

One on One Match: Kurt Angle pokonał Jindera Mahala

A Moment of Bliss

Widzimy Alexe Bliss siędzącą na krześle przy wejściu do areny. Zaczyna od powiedzenia „Bye Rousey” i mówi, że będąc trzykrotną mistrzynią kobiet, nigdy by nie okazała takiego braku szacunku tytułowi. Zaprasza na scene Finna Balora. Ten dziękuje jej za zaproszenie. Alexa wspomina jego wygraną na Elimination Chamber, gdzie został IC Championem. Mówi do Finna, że pas zasłania jego abs. Jeśli on je odsłoni, to ona w zamian… na arenę wchodzi Lio Rush! Rush uważa, że ten talk show jest zbędny, a Bobby Lashley powinien być mistrzem. Finn może walczyć z Bobbym, ale ten ma dzisiaj walkę, więc proponuje rewanż Lio. Ten nie chętnie, ale ostatecznie mierzy się z Finnem Balorem.

4# Pojedynek

Intercontinental Championship Match: Finn Balor (c) pokonał Lio Rusha

5# Pojedynek

One on One Match: Braun Strowman vs Bobby Lashley – brak rostrzygnięcia

Bobby zaatakował przed gongiem Brauna. Po krótkiej walce to Strowman wyszedł zwycięsko z tej potyczki, która nie była oficjalnym pojedynkiem.

6# Pojedynek

No Disqualification Match: Drew McIntyre (przy pomocy Eliasa) pokonał Deana Ambrose’a

Po walce na arenie pojawili się Baron Corbin i Bobby Lashley. Zaczęli oni z Drew okładać byłego IC Championa. Po chwili dominacji na arenie pojawia się… SETH ROLLINS WRAZ Z ROMANEM REIGNSEM! Wbiegli do ringu i koncertowo rozprawili się z rywalami. Można oficjalnie uznać powrót Romana. Gdy ta dwójka doszła do rampy, odwrócili się w stronę Deana i obydwaj się na niego spoglądali, choć w ich wzroku nie widać było wściekłości za to, co zrobił w ostatnim czasie.

7# Pojedynek

One on One Match: Bayley pokonała Nię Jax

Przyjęcie urodzinowe Rica Flaira

Na ringu pojawiają się Triple H i Stephanie McMahon. Hunter mówi, że dzisiejszy poniedziałek jest bardzo emocjonujący: Powrót Romana Reignsa, Ronda oddająca tytuł, czy pójście Becky do więzienia. Lecz teraz przyszedł czas na wisienkę na torcie. Właśnie teraz odbędzie się przyjęcie z okazji 70. urodzin Rica Flaira. Stephanie zaprasza na ring gości: Shawna Michaelsa, Rickiego Steamboata, Kurta Angle’a oraz Stinga. Hunter mówi, że przez tyle lat Ric wiele przeżył. McMahon prezentuje również specjalny pas dla Flaira. Zapraszają oni Rica do ringu, lecz ten nie przychodzi. Naszym oczom ukazuje się… POWRACAJĄCY BATISTA, który wszedł do szatni Flaira i zaatakował go! Wyciągnął Rica z pomieszczenie i powiedział „Cześć Hunter, czy teraz zwróciłem Twoją uwagę?”. Po tych słowach widzimy, jak Triple H zmierza w kierunku szatni, lecz tam zastał tylko ochroniarzy i obitego Flaira.

To zdarzenie może zwiastować nam początek rywalizacji Triple H z Batistą, która zakończy się pewnie na WrestleManii 35!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *