WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Monday Night RAW 05.03.2019 – WYNIKI

Promo Romana Reignsa

Dzisiejsze RAW rozpoczęliśmy widokiem wchodzącego na arenę Romana Reignsa. Wszedł on do ringu i cieszył się, że znowu może stać w środku ringu. Po powrocie do zdrowia ma on jeszcze jedno marzenie, lecz wykonanie jego samemu graniczy z cudem. Do tego potrzebny jest Seth Rollins. Jakby wywołany do tablicy, ten pojawia się w ringu. Rollins uważa, że Romanowi chodzi o walkę z Lesnarem. Mówi, że też stracił kiedyś pas na rzecz kontuzji, nie walcząc o niego. Gdyby miał wskazać jedną osobę, która zasługuje na walkę o ten pas, to byłby nim na pewno Reigns. Ten jednak odpowiada, że nie o to mu chodzi. Po ostatnim leczeniu przemyślał kilka spraw i doszedł do wniosku, że najważniejsi są ludzi i więzi pomiędzy nimi, więc chciałby ponownego połączenia The Shield. Jak można się domyślić, Seth nie zareagował zbyt optymistycznie. Rollins nie chce się zgodzić po tym, co zrobił Dean w kierunku do niego. Po chwili trochę się opanował i przystał na jego prośbę, więc Roman zaprosił Deana na arenę. Długo nie trzeba było czekać, ten pojawił się z mikrofonem w ręku… i został zaatakowany przez Eliasa gitarą w plecy!

1# Pojedynek

Six Man Tag Match: Drew McIntyre, Bobby Lashley i Baron Corbin pokonali Kurta Angle’a, Finna Balora i Brauna Strowmana

Wywiad z Heavy Machinery

Otis i Tucker oglądają wideo, na którym widać 3 teamy: Ascension, The B-Team oraz Zacka Rydera i Curta Hawkinsa. Wyraźnie słychać, jak cała szóstka naśmiewa się z jednego członka Heavy Machinery. Tucker widząc to mówi, że dosięgnie ich sprawiedliwość i pożałują tego.

2# Pojedynek

One on One Match: Ruby Riott pokonała Natalye

Promo Triple H

Wściekły Triple H wchodzi do ringu, lecz przed jego przemową, na ekranie zostaje wyświetlony krótki filmik, w którym to Batista wyśmiewał Triple H i poinformował, że na dzisiejszym RAW go nie będzie i pojawi się podczas następnej tygodniówki. Triple H po obejrzeniu tego zaczyna przypominać wydarzenia z zeszłego tygodnia. Opowiada również o tym, co łączy go z prawdziwym Flairem. Gdy wspominał o chorobie swojego przyjaciela, to widać było, że bardzo to przeżywa. Wszystko w tamtym tygodniu potoczyło by się po jego myśli, gdyby nie Batista. Hunter wiedział, że Dave chce skupić jego uwagę na sobie już od dłuższego czasu, ale nie wiedział, że posunie się do tego stopnia, by zaatakować 70-letniego mężczyznę. Teraz Batista musi na niego uważać. Gdziekolwiek by musiał, to będzie czekał na Batistę. Teraz będzie musiał spojrzeć w oczy mężczyzny, a nie postaci i da mu to, czego chce. Na koniec dodał „YOU WANT MY ATTENTION, DAVE? YOU’VE GOT IT!” i rzucił mikrofon na matę.

Oświadczenie Stephanie

Widzimy córkę Vince’a przy jej biurze. Mówi, że po ostatnim zachowaniu Rondy i oddaniu swojego tytułu, będzie musiała przywrócić Becky Lynch. Jednocześnie oznajmia, że podczas Fastlane dojdzie do starcia Charlotte Flair z Becky o pas kobiet RAW, a dzisiaj dojdzie do podpisania kontraktu.

3# Pojedynek

Gauntlet Tag Team Match:

1. Heavy Machinery pokonali The B-Team

2. Heavy Machinery pokonali The Ascension

3. Heavy Machinery pokonali Zacka Rydera i Curta Hawkinsa

Zwycięzcy: Heavy Machinery

4# Pojedynek

One on One Match: Elias pokonał Deana Ambrose’a

Wydarzenie po walce

Gdy Dean po przegranym pojedynku zwijał się z bólu, na arenę weszli Roman i Seth. Podeszli oni do niego, lecz ten nie miał zamiaru z nimi rozmawiać i wyszedł z ringu w stronę publiczności. Gdy był już na schodach, na arenie pojawili się Drew, Baron i Lashley. Chcieli oni rzucić wyzwanie The Shield, ale widząc co się dzieje w ringu, postanowili wkroczyć do ringu i zaatakować pozostałą w nim dwójkę. Dean początkowo widząc ten atak, krzywo się spojrzał, ale po chwili namysłu postanowił pomóc swoim kolegom. W ten sposób rozprawili się z całą trójką. Roman i Seth stanęli na środku ringu i wyciągnęli ręce do przodu w geście zjednoczenia. Dean chwilę pochodził po ringu, bijąc się z myślami, ale ostatecznie… THE SHIELD ZNOWU RAZEM! Jednocześnie dostaliśmy informację, że podczas niedzielnego Fastlane dojdzie do starcia The Shield vs Drew, Baron i Lashley!

5# Pojedynek

One on One Match: Tamina pokonała Sashe Banks

6# Pojedynek

WWE RAW Tag Team Championship Match: Ricochet i Aleister Black pokonali The Revival przez dyskwalifikację (mistrzami pozostają The Revival)

Gdy walka kierowała się ku końcowi, na arenie pojawili się byli RAW Championi – Chad Gable i Bobby Roode. Widząc leżącego poza ringiem członka The Revival, zaatakowali go i sędzia zakończył pojedynek. Po tej sytuacji Black i Ricochet byli strasznie zdenerwowani, bo wiedzieli, że byli bardzo blisko pozyskania tytułów mistrzowskich. Stanęli oni twarzą w twarz z Chadem i Bobbym, lecz frustracja wzięła górę i zaatakowali byłych mistrzów.

Rostrzygnięcie w sprawie Women’s Championship

Na ringu widzimy Charlotte, Becky oraz Stephanie trzymającą kontrakt i pas mistrzowski. McMahon mówi, że mósimy poznać nowego mistrza, więc muszą one zawalczyć na Fastlane o ten tytuł. Dodatkowo Becky musi podpisać klauzule, dzięki której WWE nie będzie odpowiadać za jej stan zdrowia, bo jak wiemy, nie jest ona w 100% sprawna. Gdy Lynch podpisała owy dokument, a ekranie widzimy zdenerwowaną Ronde, która zmierza do ringu. Stephanie pyta, co ona tutaj robi. Ta jej odpowiada, że w zeszłym tygodniu nie zrzekła się tytułu, lecz dała go Steph, by ta pomyślała, co zrobić, a obecny plan nie jest wg niej dobry. Bierze ona pas z powrotem do siebie. W takiej sytuacji wygrana Becky na Fastlane będzie oznaczać, że zostanie dodana do walki o pas kobiet na WM35. Steph pyta, czy takie rozwiązanie jej odpowiada. Rousey nadal jest zdenerwowana i twierdzi, że McMahon zależy tylko na pieniądzach i nie zwolni jej, bo wie, że ona generuje gigantyczne zyski. Mówi również, że wylała tyle potu i łez dla federacji, a mało kto to docenia. Dlatego też od tej pory fani jej nie obchodzą i nie będzie tą samą Rousey co przedtem. Po tych słowach zaatakowała ona swoje rywalki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *