WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SmackDown Live 06.03.2019 – WYNIKI

Promo Daniela Bryana

Dzisiejsze SmackDown Live rozpoczęliśmy do wejścia obecnego mistrza WWE „New” Daniela Bryana oraz jego pomocnika Rowana. Przypomniał on o wydarzeniach, które spowodowały, że Kofi nie zawalczy z nim na Fastlane. Po tym fani zaczęli głośno skandować „Kofi, Kofi!”, co oczywiście nie spodobało się Bryanowi i powiedzał, że Kofiego tutaj nie ma i nie miałby szans w walce bez swoich pomocników Woodsa i Big E. Decyzja o jego zastępcy również mu nie odpowiada. Jego zdaniem Owens nie zasługuje na walkę o ten tytuł, ale zawalczy z nim, bo jest mistrzem planety. Po tych słowach na arenie pojawia się pretendent do tytułu WWE, Kevin Owens. Zaczął mówić, jak spędzał czas, gdy miał przerwę od walki w ringu. Dużo czasu poświęcił rodzinie, ale nie zapomniał o WWE i oglądał obie tygodniówki. Bardzo się denerwował widząc, co dzieje się w federacji pod jego nieobecność. Nienawidzi on ludzi, którzy ciągle mówią i uważają się za lepszych od innych. Daniel na dodatek wyrzucił pas WWE do kosza, co jest wręcz niedopuszczalne. Wcześniej Daniel wspomniał, że Kofi nie wygrałby bez swoich przyjaciół, ale Kevin takich nie ma, ale to nie przeszkodzi mu przypiąć mistrza. Po tych słowach Owens rzucił się na Rowana, później na Daniela, ale ostatecznie został on pokonany przez tę dwójkę.

Poznaliśmy jednocześnie dzisiejszy main event: Kevin Owens vs Rowan!

Promo braci Usos

Na ring wchodzą obecni mistrzowie Tag Team SmackDown, którzy w niedziele będą bronić swojego tytułu przeciwko Shane’owi i Mizowi. Opisują oni pokrótce o EC, Fastlane oraz WrestleManii 35. Wyśmiewają oni również relacje Miza i Shane’a. Nie długo musieli czekać na swoich rywali. Shane mówi, że to oni są najlepszym teamem na świecie i zobaczymy, kto będzie się śmiał ostatni na Fastlane. The Usos atakują „Best’s in the World”, ale Ci robią unik i wyrzucają z ringu mistrzów.

1# Pojedynek

One on One Match: The Miz pokonam Jeya Uso

Open Challenge R-Trutha

Na ringu pojawia się R-Truth wraz z Carmellą. Mówi on, że cotygodniowa obrona pasa mistrzowskiego jest męcząca, ale robi on to dla swojego idola, Johna Ceny. Czeka on na przeciwnika, aż tu nagle… Lacey Evans wchodzi na arenę i robi swój charakterystyczny obchód. Gdy ta wyszła z areny, Truth krzyczał by wróciła, bo myślał, że to jego rywalka. Chce on opuścić ring, ale Mella mu mówi, aby został, bo to nie było żadne wyzwanie. Po chwili na ring wchodzą Samoa Joe, Rey Mysterio i Andrade.

2# Pojedynek

Fatal 4 Way United States Championship Match: Samoa Joe pokonał Andrade, R-Trutha i Reya Mysterio

Samoa Joe nowym mistrzem United States!

3# Pojedynek

Tag Team Match: Ricochet i Aleister Black pokonali The Bar

Po walce zawodnicy NXT zostali zaatakowani przez swoich zeszłotygodniowych rywali – Nakamurę i Ruseva. Gdy zwycięzców obijała czwórka zawodników, na ratunek wbiegli… Hardy Boyz! Dzięki ich pomocy heelowe drużyny zostały pokonane.

4# Pojedynek

One on One Match: Mandy Rose pokonała Naomi

Po pojedynku Mandy wraz z Sonyą szły w stronę wyjścia. Stanęły na rampie i patrzyły w stronę Naomi, gdy naglę za ich plecami pojawiła się obecna mistrzyni i rywalka Mandy – Asuka! Zdemolowała ona Mandy i Sonye i wyszła z areny z uśmiechem na twarzy.

5# Pojedynek

One on One Match: Kevin Owens pokonał Rowana przez dyskwalifikacje

Podczas pojedynku Kevin została zaatakowany przez Daniela, co musiało skutkować dyskwalifikacją. Gdy ta dwójka atakowała Owensa, niespodziewanie z odsieczą przybiegł… MUSTAFA ALI! Dzięki jego pomocy wraz z Owensem poradzili sobie z Danielem i Rowanem.

Rozmowa Charlotte i Becky

Na arenie pojawia się Charlotte Flair. Przypomina ona wydarzenia z ostatniego RAW. Chce ona teraz stanąć twarzą w twarz ze swoją rywalką z Fastlane. Długo nie musieliśmy czekać na Becky. Obolała Becky, która chodzi o kuli pojawia się na arenie i idzie w stronę ringu. Nie mogła doczekać się powrotu na SmackDown. Mówi, że ona siedzi w głowie swoich rywalek. Psychika Rondy była za słaba, czego obraz widzieliśmy na wczorajszym RAW, teraz kolej na Charlotte. Pomimo tylu ran nie boi się walki z Chrlotte, bo wie, że nie ma nic do stracenia. Charlotte po tych słowach rzuciła się na Irlandkę, ale ta w sprytny sposób przechwyciła Flair i zapięła na nią dźwignię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *