WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Byli mistrzowie Tag Team opuszczają WWE!

Luke Gallows i Karl Anderson nie mieli okazji walczenia w NXT odkąd przeszli do WWE z NJPW. Podobnie jak AJ Styles, obaj byli hiperami i mega niespodzianką. Potem sprawy nie toczyły się za dobrze dla Andersona i Gallowsa.

PW Insider informuje, że Anderson i Gallows odrzucili oferty WWE na nowe kontrakty i zamierzają opuścić firmę. Choć ich cel nie jest pewny, opuszczają WWE częściowo ze względu na sposób ich wykorzystania w ostatnich latach.

Ponadto zauważono, że Anderson i Gallows „odbyli wiele spotkań z WWE na temat ich przyszłości.” W ciągu ostatnich dwóch dni usłyszeliśmy od trzech źródeł, że para odrzuciła wielomilionowe transakcje od firmy i zamierzają ją opuścić. Aktualnie ich oferty wygasają.

Obaj obecnie nie występują w telewizji ani nie są rezerwowani na wydarzenia „na żywo”

Ich kontrakty mają ważność do września tego roku na wypadek, gdyby zmienili zdanie. Nie jest tajemnicą, że AEW szuka wrestlerów z tagami, a Anderson i Gallows z pewnością pasują do tego show.

Luke Gallows ma 35 lat, a Anderson 39, jednak nadal mogą rywalizować oni z najlepszymi Tag Teamami, ale najwyraźniej nie w WWE. Obaj znaleźli się wśród talentów sprzed kilku tygodni, dotyczących podpisywania nowych umów, ale prawdopodobnie mają w planach odejście.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *