WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Roman Reigns o odejściu Deana Ambrose’a!

Jakiś czas temu informowaliśmy Was, że WWE zakończy współpracę z Deanem Ambrosem po WrestleManii 35. Roman Reigns miał okazję rozmawiać na ten temat z Talksport.com. Wspomniał on w nim również o braciach Usos, którzy również opuszczą federację po wygaśnięciu kontraktów.

Myślę, że wywieram na sobie większą presję, aby być czymś więcej niż tylko przyjacielem i rówieśnikiem. Usos, oczywiście są moją rodziną, ale Dean jest dla mnie tym samym … To jest dla mnie trudne. Ta sytuacja, gdy pojawia się biznes i zawsze służę radą, perspektywą i tym, co mogę zrobić w tej sytuacji. Ale kiedy przychodzi do tego, to jest biznes, a ci ludzie są biznesmenami i będą musieli zająć się sobą i zdobywać liczby oraz lata kontraktów, których chcą.

Po pierwsze, musiałem przeczytać to w artykule, na Twitterze lub czymś w tym stylu, więc nie traktowałem tego zbyt poważnie Od dawna znam Ambrose’a – lubi pozostać nieprzewidywalny, lubi maszerować w rytmie własnego bębna, a ja wiem jedno, po prostu chce być szczęśliwy. Przygotowywał się do tego, by nie musieć polegać na nikim, a my mieliśmy szczęście, że mieliśmy szaloną jazdę na rollercoasterze i współpracowaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *