WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Zapowiedź WWE FastLane 2019 + Karta walk!

Zapowiedź WWE FastLane 2019 + Karta walk!

Została już ostatnia szybka prosta do Wrestlemanii 35, a jest nią PPV Fastlane. Zobaczymy na niej wiele ciekawych pojedynków jak np walka o pas WWE, czy potyczka Becky Lynch i Charlotte Flair. Jeżeli chodzi o historię, to wydarzenie to trwa nieprzerwanie od 2015r. pomiędzy Royal Rumble i Wrestlemanią. Zapnijcie pasy i przygotujcie się na ostatni przystanek przed największą ze scen, który odbędzie się w Quicken Loans Arena Cleveland w stanie Ohio.


GDZIE I KIEDY OBEJRZEĆ WWE FASTLANE 2019 NA ŻYWO? [ KLIKNIJ TUTAJ] 


Ostatnie Raw na tej arenie: 26.03.2018r.

Ostatnie SmackDown na tej arenie: 01.08.2017r.

Ostatnie PPV na tej arenie: Fastlane 2016

Arena ta gościła dość sporo gal PPV takich jak SummerSlam 1996, Survivor Series 2004, czy TLC 2014.


Kick-Off

Big E & Xavier Woods vs. Rusev & Shinsuke Nakamura

O tej walce nie mogę powiedzieć za wiele, ponieważ nie ma dużej podbudowy. Jedyne co mogę dodać to brak Kingstona, który może zwiastować ingerencję w walkę o pas WWE pomiędzy Owensem i Bryanem. Jeżeli chodzi o moich faworytów to są nimi byli mistrzowie U.S. Co ciekawe, rok temu odbyła się walka zwycięzcy Royal Rumble 2018, Shinsuke Nakamury i Ruseva. Wtedy to wygrał Japończyk, więc i czy tym razem czeka nas spięcie pomiędzy tymi zawodnikami? Być może, jednak mimo to, stawiam na ich tryumf.

Przewidywani zwycięzcyShinsuke Nakamura & Rusev

 


Rey Mysterio vs. Andrade „Cien” Almas

Moim osobistym zdaniem, z odpowiednią podbudową, walka ta zasługiwała by na jedną z ostatnich tego PPV, a nawet i Wrestlemanii. Obaj panowie posiadają predyspozycje do pokazania nam bardzo dobrego pojedynku. Jednak WWE jest innego zdania i daje nam walkę w zasadzie o nic i to jeszcze w Kick-Off’ie. Jednak nie ma co gdybać, a skupić się na faworycie tego starcia. Sądzę, że może nim być Andrade, tylko po to, aby podbudować jego postać. Jest on młodym zawodnikiem i zapewne jeszcze długa droga przed nim, o ile federacja tego nie zepsuje. Rey natomiast co miał osiągnąć, już osiągnął i być może czeka go kilka title run’ów, jednak nie można się spodziewać fajerwerków.

Przewidywany zwycięzcaAndrade „Cien” Almas

 


Główna Gala

Ricochet & Aleister Black vs. The Revival vs. Chad Gable & Bobby Roode o RAW Tag Team Championships

Triple Threat Tag Team Match

Całkiem ciekawa walka i dodanie gwiazd z NXT nada starciu smaczku, w i tak dobrych starciach The Revival oraz Gable’a i Roode’a. Mimo to, nie daję dużych szans Black’owi i Ricochet’owi. Dlaczego? Dopiero po Wrestlemanii dowiemy się do jakiego rosteru zawędruje dana gwiazda. Chyba, że stracili by te pasy w kilka tygodni po ich zdobyciu, ale to się mija z celem dobrego wypromowania ich. Uważam, że w tym przypadku mistrzowie obronią pasy i zostaną nimi przynajmniej do WM 35. Nie chcę skreślać Bobbiego i Chada jednak większe szanse daję The Revival.

Przewidywani zwycięzcy: The Revival

 


Asuka vs. Mandy Rose o SmackDown Women’s Championship

Gdyby ta walka miała się odbyć na Wreslemanii to moją faworytką byłaby Mandy. Być może do takiego starcia dojdzie, a może dołączy do niego Sonya Deville. Na Fastlane nie daję jej wielkich szans i Japonka powinna obronić pas. Jednak to nie musi oznaczać, że starcie będzie nudne. Wręcz przeciwnie i obie panie mogą pokazać na co je stać. Jednak Asuka jest taką postacią, która zasługuje na dość długi title run z racji swojej osoby. Jej streak trwający 914 dni to udowadnia i nie może ona stracić pasa na małej gali.

Przewidywana zwyciężczyni: Asuka

 


The Boss “N’ Hug Connection vs. Nia Jax & Tamina o Women’s Tag Team Championships

Walka, której spodziewało się chyba wiele osób. Jednak rywalizacja obu drużyn pozostawia wiele do życzenia, ponieważ praktycznie nie istniała. Jedyne co mogę powiedzieć o tej walce to, że najprawdopodobniej wygrają ją obecne mistrzynie. Dlaczego? Są one znanymi postaciami i utrata tytułów w tak krótkim czasie może im jedynie zaszkodzić. Chyba, że WWE planuje walkę na WM Bakns vs. Bayley. Istnieje taka możliwość, jednak na razie nic na to nie wskazuje i trzymam się wersji obrony pasów.

Przewidywane zwyciężczynie: The Boss “N’ Hug Connection  

 


The Usos vs. The Best Tag Team in the World o SmackDown Live Tag Team Championships

Walka niewiadoma. Albo O’Mac i Miz zdobędą pasy, albo The Usos obronią pasy i czeka nas rywalizacja członków Best TT in the World zakończona walką na Wrestlemanii. Jestem bardziej za drugą opcją, tylko w tej sytuacji nie wiadomo kto będzie rywalem Bryana na WM, ponieważ w tamtym roku faworytem był właśnie The Miz. Wracając do walki to uważam, że może wypaść całkiem dobrze i obie drużyny zaprezentują się z jak najlepszej strony. Moim zdaniem, The Usos pozostaną mistrzami Tag Team co najmniej do największej ze scen.

Przewidywani zwycięzcy: The Usos

 


The Shield vs. Baron Corbin & Drew McIntyre vs. Bobby Lashley

Uważam, że wygrać mogą tylko bracia z The Shield. Nie widzę powodu dlaczego trzech przypadkowo dobranych zawodników miałoby wygrać tą walkę. Nie można powiedzieć wiele więcej na temat tego starcia, ponieważ rywalizacja pomiędzy drużynami zasadniczo nie istniała.

Przewidywani zwycięzcy: The Shield

 


Charlotte Flair vs. Becky Lynch

Jeżeli Becky wygra, dołączy do walki o pas RAW Women’s na Wrestlemanii 35

Wygrana Becky jest tutaj praktycznie gwarantowana, bo nie ma opcji żeby nie dołączyła do starcia o tytuł RAW na WM. Jedynie kontuzja…. Tfu. Nie można o tym nawet myśleć, bo ta walka będzie Main Eventem owego show i muszą wziąć w niej udział wszystkie trzy zawodniczki. Inaczej, to nie będzie to samo. Walka na pewno będzie popisem umiejętności i swoistą przystawką przed głównym daniem. Drugą opcją jest wygrana Flair i mimo wszystko dołączenie Lynch do starcia. Jednak najbardziej prawdopodobną opcją jest wygrana Irlandki i bezpośrednie dołączenie do Main Eventu Wrestlemanii.

Przewidywana zwyciężczyni: Becky Lynch

 


Daniel Bryan vs. Kevin Owens o WWE Championship

Obecny title run Bryana nie jest nadzwyczajny i nie podoba mi się za bardzo mimo, że jest on moim ulubionym zawodnikiem. Najlepiej prezentuje się jako face i to Owens w tym starciu powinien grać rolę heela. I jeszcze ta zmiana wizerunku pasa… Ja wiem, że to promocja eco-życia, ale mimo to, był to zły ruch. Jeżeli jego run ma trwać dłużej, to powinien wyglądać inaczej. Uważam jednak, że wygra Daniel i utrzyma pas do Wrestlemanii. Nie wiem jednak kto zostanie pretendentem na WM. Liczyłem na Samoa Joe, jednak jest on obecnie mistrzem U.S. więc już odpada. Gorąco liczę, że będzie to powracający Sami Zayn. Skupiając się na Main Evencie Fastlane, to uważam, że zwycięsko wyjdzie z niego American Dragon.

Przewidywany zwycięzca: Daniel Bryan

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *