WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

MZW Project 4: Open Your Eyes – Wyniki

Gala rozpoczęła 23 marca we Wrocławiu kilka minut po godzinie 18:00. Tak prezentują się wyniki:

Asmund pokonał Christophera Anthony’ego i Madmana Charlie’go

Przez cała walkę dominował Asmund i niszczył swoich przeciwników, a w szczególności Madmana Charlie’go, który przyjmował dużo bumpów. Na początku Anthony oraz Charlie współpracowali ze sobą mając nadzieje pokonania przeciwnika, jednak inicjatywę przejęli tylko na chwile. Walka zakończyła się przypięciem Charliego przez Asumunda.

Lady Killer pokonał Stanisława Van Dobroniaka

Przed pojedynkiem zostały nam przedstawione zasady walki. W jednym z narożników została zawieszona rękawiczka, a wygrywa ten, kto ją zdejmie i włoży ją przeciwnikowi „w miejsce gdzie światło nie dochodzi”. Stracie miało wiele komediowych spotów. Pod koniec Dobroniak ściągnął rękawiczkę i chciał skończyć pojedynek, ale okazało się, iż Lady Killer również miał taką samą różową rękawiczkę i to on opuścił arenę ze zwycięstwem. Kiedy Stanisław leżał na środku ringu został zaatakowany łomem przez zamaskowanego Polish Hammer’a – były tag team partner Van Dobroniaka. A potem Hammer ogłosił, iż zabiera pasy mistrzowskie tag team oraz, że na MZW Project 5 zmierzy się właśnie ze Stanisławem w Hardcore matchu.

Justin Joy pokonał Apollo Anderson’a

Po zdradzie Joy’a przez Anderson’a i kradzieży pasów MZW Tag Team Wataha rozpadła się, dlatego na tej gali dostaliśmy walkę tych dwóch panów. Starcie jak na Justina przystało bardzo techniczne i ciekawe. Obaj zawodnicy dali widzom naprawdę dobre show i walkę na miarę tego story.

 

Matt Buckna pokonał Rafaela Kid’a, Axela Fox’a i Ronnyego Kessler’a

Tak jak się spodziewaliśmy starcie wyglądało bardziej jak tag team match, niż standardowy Fatal 4 – Way. Po ostatniej gali, gdzie widzieliśmy triumfujących Niemców wiadome było to, iż Kessler oraz Buckna będą trzymać się razem, a Fox i Kid razem. Na stracie od razu Axel rzucił się na Kessler’a, a Buckna na Rafaela. Pojedynek był dość jednostronny ze względu na gabaryty Matta. W tym czasie Fox ciągle był górną w walce z członkiem Catch Connection. Po chwili jednak, Axel został znokałtowany, więc Kid, który przyjmował wiele bumpów musiał walczyć na obu Niemców. Kiedy dwójka zawodników pastwiła się nad Kid’em, nagle wbiegł Axel i wykonał School Boy na Kessler’ze przypinając go do trzech. Wyeliminowany Ronny nie mógł się pogodzić z porażką, dlatego zaatakował Fox’a, na którym Buckna wykonał Running Powerslam eliminując go i została już tylko dwójka – Rafael Kid i Matt Buckna. Niestety, bardzo mocno obity Kid nie dał rady walczyć z tak dużym wrestlerem, więc Matt Buckna wykonał słynny Spear eliminując Kid’a i wygrywając całe stracie.

Jacob Crane pokonał Otto Stahl’a

Otto w tej walce wystąpił w roli face’a. Starcie stało na wysokim poziomie. Stahl dominował przez większy czas, jednak pod koniec został wepchnięty na sędziego przez co Crane zdołał wykonać Packgage Piledriver i wygrać starcie.

 

Damien Rotschild (c) pokonał Shadowa

Jak przystoi na main event, wiele pasjonujących spotów takich jak Avalanche Hurricanrana Shadowa i chair shoty w głowe wykonane przez obecnego mistrza. Mocne uderzenia kijem złożonym z trzech kijów do kendo. Na końcu Shadow okładał Rotshchilda kluczem, po czym chciał skończyć starcie Phoenix Splashem, jednak nie udało mu się to przez co Damien przeszedł do Armbar’a wspomagając się metalowym kluczem doprowadzając Shadowa do poddania. Na końcu gali pojawił się Justin Joy i doszło do brawlu, z którego zwycięsko wyszedł obecny mistrz. Po chwili dostaliśmy informacje, iż MZW Project 5 odbędzie się 1 czerwca, a już wiemy, że zobaczymy starcie o pas MZW – Damien Rotschild (c) vs. Justin Joy oraz Hardcore Match – Stanisław Van Dobroniak vs. Polish Hammer.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *