WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

KPW Arena 13 – ZAPOWIEDŹ

Już jutro będziemy świadkami kolejnej gali federacji Kombat Pro Wrestling – KPW Arena 13: Capo di tutti capi! Podczas show zobaczymy pięć pojedynków oraz zostanie ogłoszony nowy prezes KPW.

Niżej przedstawiamy informacje organizacyjne oraz zapowiedź każdej z walk:

Miejsce: Hala Gier Gdyńskiego Centrum Sportu, Olimpijska 5/9, 81-537 Gdynia,
Godzina: 
Wstęp od 19:30,
Start – 20:30,
Bilety dostępne online oraz na wejściu.

 

KARTA WALK:

*****

 

BOSKI OSTROWSKI vs. ADAM BRAVO

Najstarszy z polskich zawodników KPW kontra najmłodszy. Gdańsk kontra Gdynia. Ostrowski miał już na pewnym etapie swojej kariery długą passę zwycięstw, która doprowadziła go do walki o pas mistrzowski KPW. Jednak ostatnimi czasy nie radzi sobie najlepiej i jedyne wygrane jakie zapisuje na swoje konto, to te zdobyte w walkach drużynowych. Skoro już przy tag teamach jesteśmy… po tym co wydarzyło się na poprzedniej gali, chyba nieprędko ujrzymy ponowne zestawienie Oliwy i Ostrowskiego. Z kolei bardzo efektownie walczący młody zawodnik z Gdyni Adam Bravo, mimo iż udowadniał już że potrafi walczyć jak niemal równy z równym nawet z najlepszymi w KPW, to jednak wciąż nie poznał smaku zwycięstwa. Obaj zatem wydają się zdeterminowani, choć czystszej i efektowniejszej walki należałoby się spodziewać raczej po Adamie Bravo.

 

DAVID OLIWA vs. GRACJAN KORPO

Kolejnym starciem gali KPW Arena 13 będzie pojedynek o miano pretendenta do pasa mistrzowskiego KPW Oldtown. Na poprzedniej gali, w walkach kwalifikacyjnych Gracjan Korpo pokonał Kamila Aleksandra, a David Oliwa okazał się lepszy od Boskiego Ostrowskiego. Teraz zwycięzcy tych walk zmierzą się ze sobą, a stawką będzie pojedynek z Mistrzem KPW Oldtown Gregiem na gali KPW Arena 14.

 

MOLOCH vs. PETER PANNACHE

Starcie Dawida z Goliatem. Choć właściwie tak można określać niemal każdą walkę, w której bierze udział Moloch. Pannache, zwycięzca ubiegłorocznego kontraktu Siedmiu Wspaniałych był o krok od zdobycia najważniejszego trofeum na poprzedniej gali, ale nie poradził sobie z węgierskim Mistrzem KPW Ronem Corvusem. Można być jednak pewnym, że ten ambitny zawodnik nie zwolni tempa i zrobi wszystko, aby znów powalczyć o mistrzowskie złoto. 5 kwietnia będzie miał nie lada orzech do zgryzienia, ponieważ musi stawić czoła Molochowi. Zamaskowany, ponad 160 kilogramowy olbrzym pozostaje niepokonany w walkach 1 na 1. Za każdym razem prezentuje niesamowitą dominację fizyczną nad swoimi przeciwnikami i coraz bardziej imponuje władzom federacji. Niektórzy twierdzą, że walka o pas mistrzowski to w jego przypadku tylko kwestia czasu. Spryt, technika i serce do walki czy wielka, brutalna siła? Przekonamy się jutro. Bez wątpienia możemy się spodziewać bardzo ciekawego pojedynku.

 

KPW Tag Team Championship Match
VINCENT HEISENBERG & FYNN FREYHART vs. SAWICKI & ROSETTI (C)

Kolejna walka to starcie o drużynowe pasy mistrzowskie federacji KPW. Zwycięzcy turnieju tag teamowego z gali Arena 11, obecni mistrzowie Sawicki i Rosetti będą ich bronić po raz pierwszy. A ich przeciwnikami będzie drużyna z Niemiec. „Freebird” Fynn Freyhart ponownie zagości w Polsce, jednak tym razem nie przyjeżdża sam. Wraz z nim przybywa Vincent Heisenberg i obaj panowie zapowiadają, że 5 kwietnia wywiozą z Polski mistrzowskie złoto. Czy rzeczywiście im się to uda? Odpowiedź poznamy już jutro!

 

OGŁOSZENIE NOWEGO PREZESA KPW

Na gali KPW Arena 12: Gwiazda północy odbyła się debata trzech kandydatów ubiegających się o stanowisko nowego prezesa Kombat Pro Wrestling. Każdy z nich przedstawił swoją wizję rozwoju federacji, próbując tym zaskarbić sobie przychylność jej członków. 31 marca odbyło się uroczyste głosowanie, rozstrzygające który z kandydatów obejmie najważniejsze stanowisko federacji. Nad prawidłowym przebiegiem głosowania czuwała trzyosobowa komisja. Wyniki wyborów poznamy podczas gali KPW Arena 13! Po rezygnacji Krzysztofa Zasady w wyścigu o fotel prezesa KPW pozostało dwóch kandydatów – Piękny Kawaler i Krystian Malinowski.

 

KPW Championship Match
RON CORVUS (C) vs. ROBERT STAR

W walce wieczoru gali KPW Arena 12: Gwiazda północy, Ron Corvus pokonał Petera Pannache’a i po raz kolejny obronił pas mistrzowski KPW. Peter walczył dzielnie i jak zwykle bardzo efektownie, jednak nie poradził sobie z węgierskim Mistrzem KPW. Po walce Ron otrzymał tajemniczą kopertę zapowiadaną jeszcze przed galą. Wewnątrz znajdował się specjalny kontrakt na walkę mistrzowską na gali KPW Arena 13. Specjalny, ponieważ umożliwił Corvusowi samodzielny wybór przeciwnika. Węgier oznajmił, że przyszedł do KPW, aby walczyć z najlepszymi i jego wybór to Robert Star! Z kolei zawodnik z Gdyni już od 3 lat gości na main eventowych salonach, jednak wciąż nie dane mu było wywalczyć mistrzowskiego złota. Zapewnia, że jego czas nadejdzie 5 kwietnia. Czy tak będzie, przekonamy się jutro. Zapowiada się niezwykle emocjonujący pojedynek dwóch spośród topowych zawodników KPW! 

Co może wydarzyć się podczas tej walki? Zobaczcie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=AZUogrjoC4g

 

Tak prezentuje się cała karta:

Wszystkim, którzy zamierzają pojawić się na gali, życzymy dobrej zabawy! KPW cały czas się rozwija i na Arenie 13 możemy mieć do czynienia z liczbą widzów przekraczającą 300 osób, jednak wszystko okaże się jutro!

DO ZOBACZENIA NA GALI!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *