WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WrestleMnia 35 Week – Harmonogram

Wrestlemania 35 na żywo! – Oglądaj na WrestleOne.pl!

WRESTLEMANIA 35 NA ŻYWO – GDZIE I KIEDY OBEJRZEĆ? 


Oglądaj na komputerze lub telewizorze 

  • Aby obejrzeć transmisję z całego wydarzenia na komputerze, wystarczy przejść do naszej zakładki oglądaj WWE na żywo w niedzielę 6 kwietnia 2019. Przez cały dzień będziemy emitować ekskluzywne materiały, powtórki poprzednich gal oraz wiele więcej. Główna transmisja rozpocznie się o godzinie 23:00. Możliwość oglądania jest całkowicie darmowa, bez konieczności zakładania konta. Jakość transmisji będzie adekwatnie najwyższa do naszych możliwości.

Oglądaj na telefonie lub tablecie [Android]

  • Aby obejrzeć transmisję z całego wydarzenia na telefonie, należy pobrać naszą dedykowaną aplikację mobilną. Korzystanie z aplikacji jest całkowicie darmowe i dużo łatwiejsze niż obsługa strony przez przeglądarkę. W celu poprania aplikacji – kliknij tutaj!

TRANSMISJA DOSTĘPNA W NIEDZIELĘ 7 KWIETNIA 2019 W ZAKŁADCE „OGLĄDAJ WWE NA ŻYWO” 


Zapowiedź WWE WrestleMania 35 na żywo! [Studio przed galą po polsku] 

START GODZINA 19:00 


Kick-Off [Studio przed galą po angielsku] 

  • Transmisja na żywo prowadzona przez zespół redaktorów WWE, gwiazdy oraz legendy świata Pro-Wrestlingu. Podczas godzinnego segmentu omawiane są wszystkie konflikty oraz pojedynki, które zobaczymy podczas WrestleManii 35. Dodatkowo przeprowadzane są wywiady z zawodnikami, fanami oraz zakulisowe ujęcia na największą galę w świecie Wrestlingu.

START GODZINA 23:00

[KLIKNIJ, ABY OGLĄDAĆ] 


Pre-Show [Pierwsze walki] 

  • Druga część Kick-Off Show, podczas której odbywają się pierwsze walki, Całość ma miejsce przed oficjalnym rozpoczęciem i otwarciem gali. Pierwsze starcia mają za zadanie wprowadzić publikę w klimat całej gali oraz promować całe wydarzenie i pozostałe walki, ponieważ w przeciwieństwie do późniejszych starć, cały Kick-Off Show i Pre-Show transmitowane są za darmo na całym świecie za pośrednictwem Youtube.

START PÓŁNOC

[KLIKNIJ, ABY OGLĄDAĆ]  


Gala Główna [Główne walki zapowiedziane na galę] 

  • Główna część całej gali, która rozpoczyna się uroczystym odśpiewaniem hymnu Stanów Zjednoczonych. Właśnie tutaj mają miejsce wszystkie najważniejsze walki z głównej karty walk. Dodatkowo, podczas gali głównej następuje uroczysta prezentacja członków WWE Hall of Fame 2019. Cała gala kończy się walką wieczoru oraz uroczystym zamknięciem.

START 1:00

[KLIKNIJ, ABY OGLĄDAĆ] 


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *