WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WWE zakontraktowało nowych zawodników!

– WWE poinformowało za pośrednictwem swojego Twittera, że do Performace Center na Florydzie trafiło 3 nowych zawodników. Gwiazdami, które rozpoczną treningi w NXT są: były mistrz MLW Shane Strickland, Garza Jr. oraz Kushida. Cała trójka zawodników odnosiła wiele sukcesów na scenach niezależnych na całym świecie.


Kushida dołączył do NXT na kilka godzin przed TakeOver: New York, gdzie WWE COO Triple H oraz generalny menadżer William Regal zaproponowali mu kontakt. Był wielokrotnie mistrzem w Japonii, a także posiada ponad 10 lat doświadczenia mistrzowskiego. Japończyk rozpoczął swoją karierę od występów w formule MMA, którą zakończył bez porażki na koncie. Następnie stał się jedną z topowych gwiazd New Japan Pro Wrestling, skąd trafił do NXT.


Shane Strickland, pochodzący z Waszyngtonu zawodnik sceny niezależnej. Na swoim koncie ma liczne występy dla EVOLVE, Combat Zone Wrestling oraz Major League Wrestling. Jest wielokrotnym mistrzem świata i byłym rezerwistą armii Stanów Zjednoczonych.


Garza Jr. to reprezentant jednej z najbardziej znanych meksykańskich dynastii wrestlingu na świecie. Jest wnuczkiem luchadora El Ninja, jego wujkiem jest były WCW Superstar Hector Garza, a dodatkowo jest kuzynem zawodnika 205 Live Humberto Carrilo. Zadebiutował w 2008 roku będą nastolatkiem. Występował wcześniej w AAA, The Crash in Mexico, NOAH w Japonii oraz na wielu innych scenach niezależnych w USA.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *