WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Kombat Pro Wrestling – najnowsze wydarzenia!

Ostatnimi czasy w Kombat Pro Wrestling mamy do czynienia ze zmianami i kształtowaniem się rządów nowego prezesa – Krystiana Malinowskiego. Oto 3 rzeczy, które ostatnio wydarzyły się w KPW:


1. ZWOLNIENIE ROBERTA STARA

Na gali KPW Arena 13 poznaliśmy nowego mistrza KPW, który pokonał Rona Corvusa. Po walce do ringu wyszedł Piękny Kawaler, który chciał, by Robert oddał mu pas tak, jak się umawiali. Robert położył się na macie, a sędzia zaczął odliczać, jednak Star kickoutował i nie poddał się liderowi Kawalerii. Kawaler zdenerwował się tym faktem, a Robert ewidentnie mając dosyć samozwańczego króla polskiego wrestlingu, wykonał mu Rockstar Hangover, tym samym odwracając się od lidera Kawalerii.
To wydarzenie jednak, nie pozostało bez echa. Robert złamał warunki kontraktu z Areny X, przez co musiał zostać zwolniony.
2. KONKURS „SERCE DO WALKI”

Najbardziej zaawansowani spośród adeptów KPW wzięli udział w specjalnym wewnętrznym konkursie zatytułowanym „Serce do walki”. Konkurs trwał 4 dni. Każdego dnia na 10 chłopaków i 3 dziewczyny czekały różnorodne zadania, obejmujące najważniejsze kwestie związane z byciem wrestlerem. Oceniała ich 4-osobowa komisja złożona z trenerów i zawodników federacji KPW. Na zwycięzców, najlepszą adeptkę i 2 najlepszych adeptów czeka nagroda – debiut na największej i najważniejszej gali roku KPW Godzina Zero 2019 i na stałe zasilenie rosteru Kombat Pro Wrestling.

 


3. TRZY WARUNKI MALINOWSKIEGO

Piękny Kawaler składa wizytę prezesowi KPW Krystianowi Malinowskiemu.

 

KPW Arena 14: Następny poziom
15 czerwca 2019
Klub B90, Gdańsk
Bilety: www.tickets.b90.pl
Wydarzenie: SzlamFest 3: Szlam Kontratakuje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *