WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Monday Night Raw 14.05.2019 – WYNIKI

WWE Monday Night Raw 14.05.2019 – WYNIKI

Gala miała miejsce na arenie O2 w Londynie i była ostatnim przystankiem dla czerwonego brandu przed niedzielną galą WWE Money In The Bank.

Galę rozpoczęło pojawienie się The Miza, który oficjalnie przywitał się z publicznością oraz zapowiedział, że tematem dzisiejszego MizTV będzie zbliżająca się gala WWE Money in the Bank. Po przedstawieniu swoich predykcji oraz wspomnieniu o własnej walce, którą stoczy w klatce przeciwko Shane’owi McMahon, prowadzący zapowiedział swojego gościa, którym był Roman Reigns.

Po rozmowie na temat niedzielnej gali, na rampie pojawił się Shane McMahon, który wygłosił krótkie promo. Bobby Lashley oraz Elias zaatakowali w ringu Reignsa oraz The Miza.


Bobby Lashley & Elias vs. Roman Reigns & the Miz

(zwycięzcy: Roman Reigns & The Miz przez DQ)


Braun Strowman udzielił wywiadu za kulisami, w którym zapewnił, że nikt nie jest w stanie przeszkodzić mu w wygraniu walizki MITB. Następnie został poproszony o stawienie się w biurze Shane’a.

W biurze Sami Zayne skarżył się na brutalne zachowanie Strowmana z zeszłego tygodnia. Po krótkiej rozmowie ustalono pojedynek, którego zwycięzca weźmie udział w niedzielnym Money in the Bank Matchu.


Apollo Crews vs. Mojo Rawley

(zwycięzca: Mojo Rawley)


Na zapleczu doszło do kłótni pomiędzy Alexą Bliss oraz Nikki Cross. Po wymianie zdań, ustalono pojedynek pomiędzy dwiema paniami. Na koniec segment pojawiła się Becky Lynch, która uniosła pasy mistrzowskie w górę.

Po przerwie mogliśmy oglądać segment podpisania kontraktu pomiędzy Becky Lynch, Charlotte Flair oraz Lacey Evans. Po długiej wymianie zdań doszło do potężnego brawlu pomiędzy zawodniczkami, z którego finalnie zwycięsko wyszły Charlotte oraz Lacey. Panie uniosły pasy mistrzowskie ponad Becky Lynch, która chwilę wcześniej otrzymała Double Powerbomb na stół.


Baron Corbin vs. Ricochet

(zwycięzca: Baron Corbin)


Po walce Baron Corbin postawił na środku drabinę, aby zasymbolizować co stanie się w niedzielę, jednak po wejściu na jej szczyt Ricochet przewrócił ją razem z Corbinem na górze.

Za kulisami Rey Mysterio udzieł wywiadu na temat zachowania Samoa Joe z zeszłego tygodnia. Do rozmowy dołączył się Cesaro, który w kilku mocnych słowach sprowokował Rey’a.


Nikki Cross vs Natalya vs Naomi vs Dana Brooke

(zwycięzca: Nikki Cross)


Widzimy Samiego Zayna, który mówi, że zawalczy z Braunem Strowmanem. Jeśli znajdzie drogę, aby go pokonać to zastąpi go w niedzielnym pojedynku Money in the Bank.


Rey Mysterio vs Cearo

(zwycięzca: Rey Mysterio)


Bray Wyatt po raz kolejny zaprasza nas do swojego Firefly Fun House. Tym razem chce on pokazać nam jego mroczny sekret. Pacynki, które razem z nim występują, były przerażone, bo wiedziały co się stanie. Nagle kolorowy pokój stał się mrocznym miejscem, a na środku stał Bray Wyatt w masce rekina(?).

Przenosimy się na backstage, gdzie Seth Rollins mówi o swojej niedzielnej walce. To będzie jego pierwsze starcie z AJ Stylesem w WWE i nie może się go już doczekać. Chce udowodnić sobie i Stylesowi, że to jego show.


Falls Count Anywhere Match Sami Zayn vs Braun Strowman

(zwycięzca: Sami Zayn – dzięki tej wygranej to on będzie 8 uczestnikiem MitB Matchu w niedzielę)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *