WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SmackDown Live 14.05.2019 – WYNIKI

Wyniki SmackDown Live 14.05.2019

Gala miała miejsce na arenie O2 w Londynie i była ostatnim przystankiem dla niebieskiego brandu oraz całego WWE przed niedzielną galą Money In The Bank.

Galę rozpoczęło pojawienie się Romana Reignsa, który przywitał publiczność i oświadczył, że ma pewne niedokończone sprawie na SmackDown Live. Problemem okazał się Elias, ale The Big Dog zapewnił, że znalazł już rozwiązanie, po czym powitał w ringu The Miza. Po krótkim promie, na rampie pojawił się Elias oraz Shane McMahon, który kazał zawodnikiem opuścić ring i arenę. Elias skierował kilka słów w stronę Reignsa, a Shane w stronę Miza. Na scenie pojawili się również Daniel Bryan oraz Eric Rowan. W ringu wywiązał się brawl, z którego zwycięsko wyszli Roman Reigns oraz The Miz, którym pomogli The Usos.

Po przerwie, mogliśmy zobaczyć segment na zapleczu, w którym Shane ustanowił walkę pomiędzy Romanem Reignsem oraz The Usos, a Danielem Bryanem, Ericem Rowanem oraz nim samym. The Miz dostał zakaz zbliżania się do ringu po groźbą anulowania jego walki podczas Money in the Bank.

W ringu pojawił się Roman, który w krótkim przemówieniu podkreślił swój udział w Ladder Matchu. Do ringu wszedł Andrade w towarzystwie Zeliny Vega. Segment zakończył się jedynie wymianą zdań.


Fatal Four Way Match: Randy Orton vs. Andrade vs. Finn Balor vs. Ali

(zwycięzca: Andrade)


Po walce do ringu wbiegł Ricochet, który wskoczył z lin na drabinę, zepchnął Andrade i zdjął walizkę Money in the Bank.

Na zapleczu Carmella wygłosiła krótkie promo, po czym akcja przeniosła się na Daniela Bryana oraz Xawiera Woodsa, który omawiali niedzielne starcie z Kevinem Owensem.

W ringu pojawiła się Charlotte Flair, która powiedziała na temat jej rywalizacji z Becky Lynch oraz ich niedzielnej walce o pas mistrzowski. Następnie akcja przeniosła się na zaplecze, gdzie Lacey Evans powiedziała kilka mocny obelg w stronę mistrzyni, tym samym zaakceptowała swoją przyszłą wygraną podczas Money in the Bank.

Po kobiecym segmencie, dostaliśmy widok na Alistera Blacka siedzącego w ciemnym miejscu, gdzie wygłosił swoje promo odnośnie przyszłych przeciwników.


Shane McMahon, Elias, Daniel Bryan & Rowan vs. Roman Reigns and The Usos

(zwycięzcy: Shane McMahon, Elias, Daniel Bryan oraz Eric Rowan)


Po walce do ringu wbiegł The Miz, który zaatakował Eliasa krzesłem. Pozostali opuścili ring wyrzuceni przez Reignsa oraz The Usos.

W kolejnym segmencie pojawił się Bray Wyatt w swoim nowym mrocznym gimmicku. Wygłosił promo dotyczące The Firefly Funhouse oraz sekretu, który skrywa.

Na ringu widzimy Paige z dwiema zawodniczkami z kraju kwitnącej wiśni – Kairi Sane i Asukę. Ogłasza, że zawodniczki stworzą nowy Tag Team, który będzie się nazywał Kabuki Warriors. Stwierdza, że będą one najlepszymi zawodniczkami w kobiecej dywizji. Nie długo trzeba było czekać na reakcję mistrzyń, które nie zgadzają się z ową tezą. Tego samego zdania są rywalki Japonek – Mandy Rose i Sonya Deville.


Kairi Sane & Asuka vs Mandy Rose & Sonya Deville

(zwycięzcy: Kairi Sane i Asuka)


Znajdujemy się na backstage’u, gdzie Kevin Owens przygotowuje się do wyjścia na ring, aby poprowadzić KO Show, gdzie gościem ma być WWE Champion – Kofi Kingoston. Chce on zadać mistrzowi jedno pytanie: Czy będzie w stanie walczyć bez pomocy swoich towarzyszy? Owens chce mocno poobijać swojego rywala podczas niedzielnej gali. Nagle rozbrzmiewa muzyka New Day i Kofi pojawia się na ringu. Czeka na Owensa, nawet go wywołuje, ale zero odzewu. Fani zaczynają skandować „show Kofi”, a mistrz zaczyna nabijać się z Owensa. Nagle ten pojawia się na titantronie i mówi, że jest najniebezpieczniejszym człowiekiem w federacji, po czym pokazuje on klip z jego wygranej nad Ceną. Kofi ze zniecierpliwieniem czeka na Owensa i mówi, że ten ma do niego wyjść. Długo nie musieliśmy czekać i widzimy starcie niedzielnych rywali. Po chwili znienacka zaatakował Kofiego Sami Zayn. Następnie do ringu wbiega Xavier Woods, by pomóc swojemu kumplowi. Po chwili dominacji Kanadyjczyków, to jednak New Day wychodzą zwycięsko z tej bójki, dając jasny sygnał Owensowi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *