WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Triple H sfrustrowany decyzjami Vince’a McMahona!

– Już od dłuższego czasu pojawiają się informacje na temat narastającego niezadowolenia Triple H ze złych decyzji podejmowanych przez Vince’a McMahona. Według wielu osób pracujących na zapleczu WWE oraz w Creative Teamie bezpośrednio obwinia obecnego prezesa federacji o działanie, które w oczywisty sposób szkodzi WWE. Ostatnie spadki oglądalności tygodniówek, występy gwiazd na przeciwnych brandach oraz niespójność storyline’ów są w głównej mierze jego zasługą.

– Dotarliśmy do potwierdzonych informacji od osób, które pracują w WWE. Podczas ostatniego  Wade Keller’s Pro Wrestling Post-Show mogliśmy usłyszeć następujące informacje. Poniżej przedstawiamy wybrane fragmenty:

Problemem WWE nie są źli writerzy. Nikt nie powinien winić WWE Creative Teamu. Oni mają jedne z najlepszych, najbardziej niesamowitych pomysłów, o jakich kiedykolwiek słyszałem.

 

Najbardziej wkurzonym gościem na zapleczu jest zawsze Triple H. On zawsze bierze zawodników, zwłaszcza tych z NXT, pod swoje skrzydła. To wygląda jakby ich pocieszał. To wygląda jakby on był najbardziej wkurzoną osobą w budynku każdego wieczoru.

– Nierozsądne działanie Vince’a McMahona spowodowało, że wielu cennych pracowników opuściło WWE, podobnie z zawodnikami, którzy bardzo niechętnie przedłużają swoje kontrakty. Sytuacja może ulec poprawie jedynie w przypadku, kiedy Vince w całości poświęci się XFL i odda WWE w ręce Huntera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *