WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Pracownicy ujawniają kulisy kryzysu w WWE!

„Pro Wrestling Post-Show” potwierdza plotki, które okazały się być prawdziwe! Writerzy oraz inni współpracownicy WWE ujawnili prawdę na temat problemów federacji. Z ich ust mogliśmy usłyszeć m.in. takie słowa:

Problemy WWE nie są winą scenarzystów. Oni mają jedne z najlepszych, nieprawdopodobnie odlotowych pomysłów, jakie kiedykolwiek słyszałem.

 

„Wild Card Rule” nie było w planie rankiem w dzień gali. […] Superstar Shake-up zmieniał się z tygodnia na tydzień i nie był taki, jaki zaplanowano miesiąc wcześniej. Wszystko się zmieniło, bo Vince zdecydował, że to zmieni.

 

Zespoły scenarzystów są takie same dla RAW i SmackDown. Były oddzielne, ale to się zmieniło po Shake-upie.

 

Vince chce sugestii od wszystkich, ale one nigdy nie trafiają do TV. Gdy przyjdziesz do Vince’a z jakimś pomysłem, w 99 na 100 przypadków nie zostanie wykorzystany.

 

Programy nigdy nie wychodzą tak, jak je początkowo zaplanowano, bo Vince traci zainteresowanie po tygodniu albo dwóch. (Mojo Rawley podany jako przykład)

 

Cały Creative Team chciał, by RAW i SmackDown wyglądały kompletnie inaczej, miały inną produkcję, inny sposób nagrywania itd., ale McMahon to odrzucił.

 

Shane, Stephanie i Triple H próbowali porozmawiać z Vincem, ale to nie pomogło.

 

Dana Brooke przez ostatnie 3 lata była najciężej pracującą osobą. Pojawia się w Performance Center, pojawia się wcześniej i pomaga przygotować ring i trenuje w nim, by stać się lepszą. Creative Team coś dla niej przygotowywało, a ona nic z tego nie otrzymała, aż do czasu Money in the Bank.

 

Storyline The Usos i The Revival jest pisany przez Vince’a, bo jemu wydaje się, że to jest śmieszne.

 

Andrade zażądał porządnego pushu. Vince popatrzył na niego i powiedział: „Naucz się angielskiego i wtedy do mnie przyjdź.” Andrade mówił po angielsku w zeszłym tygodniu i uczęszcza na lekcje.

 

„Firefly Fun House” to wszystko pomysł Braya Wyatta. Bray jest absolutnym geniuszem i pomaga innym wrestlerom w ich promach. Jest jednym z najlepszych facetów w szatni.

 

Vince McMahon nie ogarnia, co się dzieje w NXT. Może ogląda TakeOvery

 

Najbardziej sfrustrowaną osobą na zapleczu jest Triple H. On zawsze bierze zawodników pod swoje ramiona, szczególnie tych z NXT. […] Każdej kolejnej nocy wygląda, jakby był najbardziej sfrustrowaną osobą w budynku.

 

Cóż można rzec, naprawdę bardzo nieprzyjemne zachowanie chairmana WWE, jedyne, co nam pozostaje, to poczekać, aż Vince całkowicie zajmie się swoją ligą XFL.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *