WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WWE cenzuruje nawiązanie do AEW na RAW

AEW Double Or Nothing wstrząsnęło światem profesjonalnego wrestlingu. WWE odpowiedziało w tym tygodniu na RAW przedstawiając segment „The Electric Chair”, a następnie ogłosiło ich nową rywalizację.

WWE powiedziało wrestlerom, że Sami Zayn nie powinien wspominać o AEW, lecz ta kwestia w rzeczywistości była zaplanowana. Za kulisami nie jest kolorowo, a to nie jest właściwy moment aby WWE niepokoiło zawodników.

Sami Zayn miał dość segmentu Corey’a Graves’a. W rzeczywistości możemy go już nie ujrzeć odkąd Seth Rollins wyrzucił krzesło z ringu i je zniszczył podczas starcia z Sami’m, które do tego doprowadziło. Jednakże nie sam segment rozgniewał Sami’ego, lecz paskudne pytania jakie otrzymywał od fanów.

„Mogliście pytać mnie o cokolwiek! Mogliście pytać o AEW!” – rzekł Sami na Raw w tym tygodniu, ale nigdy się tego nie dowiecie oglądając replay’e lub nagrania na social media.

WWE edytowało nawiązanie do AEW na ich filmie na oficjalnym kanale YouTube. Możesz się przekonać o tym, że nie zrobili dobrej roboty cenzurując tę kwestię. Wyraźnie słyszalne jest zanikanie głosu publiczności w momencie cięcia.

Ten oczywisty zabieg ma miejsce w czwartej minucie i piętnastej sekundzie na załączonym wideo.

Być może WWE dawało powód do oglądania na żywo, aby można było usłyszeć o wspomnianym AEW. Z drugiej strony nie wydaję się to mądre, aby mówić o nowej alternatywie, zamiast tego winno się skupić na daniu wspaniałego show, którym WWE nie mogło się poszczycić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *