WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Czas: 15 czerwca 2019, 20:00
Miejsce: Klub B90, Gdańsk
Biletybit.ly/Szlamfest3
WydarzenieSzlamFest 3: Szlam Kontratakuje

Już dzisiaj odbędzie się kolejna gala Kombat Pro Wrestling z pod szyldu Arena. Będzie ona miała miejsce przy okazji Szlamfestu w Gdańskim klubie B90. Tak prezentuje się karta gali:

 

 

 

Moloch vs Gracjan Korpo

Starcie gigantów na które fani KPW czekają od ponad roku! Przed Areną X obaj zawodnicy zostali zwerbowani do grupy Pięknego Kawalera. Podczas ostatecznej bitwy pomiędzy Kawalerią i Sojuszem, która rozegrała się pod koniec gali, to właśnie Korpo i Moloch wyczyścili ring. Wtedy nastąpił zgrzyt, a chwilę po nim potężny chokeslam na Gracjanie. Od tego momentu zawodnicy darzyli się coraz większą niechęcią. Listopadowa gala KPW Arena 11 była turniejem tag teamów. Największą ciekawostką i zarazem najcięższą ze wszystkich drużyn miał być duet Moloch & Korpo. Fanom nie było jednak dane obejrzeć takiego zestawienia olbrzymów, ponieważ Gracjan odmówił udziału w gali. Moloch odpłacił mu się 5 miesięcy później, kiedy to przeszkodził w pojedynku Korpo vs. Oliwa. Korposzczur stracił tamtego wieczoru wielką szansę na miano pretendenta do pasa KPW Oldtown i teraz śmiało można już powiedzieć, że ci dwaj po prostu się nie znoszą. Dochodzi tu również ambicjonalny „wyścig” o miano najmocniejszego wielkoluda federacji. „Może być tylko jeden” – to słynny cytat z filmu Nieśmiertelny.

 

(ROH’s) Mark Haskins vs Piękny Kawaler

Mark Haskins! „Overkill” Mark Haskins będzie przeciwnikiem Pięknego Kawalera na gali KPW Arena 14: Następny poziom. Były zawodnik TNA, obecny zawodnik Ring of Honor. Na swoim koncie posiada wielką ilość pasów mistrzowskich (m. in. Progress) oraz występy w Europie, USA, Kanadzie i Japonii. Szczyci się byciem jedynym zawodnikiem spoza WWE, który odnosił zwycięstwa w słynnych halach Madison Square Garden i SSE Arena Wembley. Z kolei były Mistrz KPW udowadniał już niejednokrotnie, że niestraszne mu nazwiska, tytuły i sam broniąc pasa pokonywał mistrzów z 4 różnych krajów, w tym także obecnego zawodnika WWE Wild Boara. Tym razem stanie przed jeszcze większym wyzwaniem i szansą na sprawdzenie swoich umiejętności w starciu z zawodnikiem światowej sławy. Który z nich wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko? 

 

(KPW OldTown Champion) GREG vs David Oliwa

O tym, że taki pojedynek się odbędzie wiemy już właściwie od ostatniej gali. David Oliwa zwyciężył mini turniej o miano pretendenta i 15 czerwca stanie do walki z Mistrzem KPW Oldtown Gregiem. „Najzdolniejszy z uczniów Kawalera”, jak określa go lider Kawalerii, jest pierwszym i jedynym posiadaczem tego tytułu. Wywalczył go w 2017 roku podczas gali KPW Oldtown 2 i już nigdy się z nim nie rozstał. David Oliwa ponad rok temu próbował swoich sił w starciu z Gregiem. To była gala KPW Arena 9. Jajacha na eksplodujące jarzeniówki skutecznie ukróciła jego marzenia o mistrzostwie. Teraz zawodnik z Krakowa stanie przed ponowną szansą. Silniejszy, bardziej doświadczony, bardziej zmotywowany. Czy to wystarczy aby wygrać z niepokonanym od dawna Gregiem? Dowiemy się jutro. Pojedynek ten odbędzie się na zasadach „I quit” match. Aby wygrać należy zmusić przeciwnika do powiedzenia, że się poddaje/rezygnuje.

 

 

Chakara vs Alisa

Pora na kolejną walkę gali KPW Arena 14: Następny poziom. Zmierzą się w niej dwie młode, świetnie zapowiadające się zawodniczki. Pierwszą z nich jest stała członkini rosteru KPW – Alisa. Na swojej ostatniej gali, KPW Arena 12 zwyciężyła 3-osobowe starcie pomiędzy Bianca – Wrestling i japońską wrestlerką Yuu優宇. Dała się też poznać jako osoba kalkulująca i zawierająca różne przymierza – od Ostrowskiego i Oliwy, przez Kawalerię, na Bravo kończąc. Żaden z tych układów nie przetrwał do dziś. Z kolei reprezentująca Anglię „Złota bogini” Chakara przybywa do Polski po raz pierwszy i zapowiada, że nie będzie żadnej taryfy ulgowej dla jej przeciwniczki. Szykuje nam się bardzo interesujący pojedynek i pełna emocji gala!

 

Rosetti

Rosetti – Wrestling w swoim wczorajszym komunikacie zapowiedział, że choć to jego tag team partner Sawicki a nie on sam, weźmie udział w 5-osobowej walce o pas, to i tak pojawi się na gali KPW Arena 14. Co zamierza zrobić? Dowiemy się o tym zapewne dopiero na gali.

 

KPW Championship Elimination Match

Co tu dużo mówić? Będzie się działo! Nie jestem w stanie wytypować zwycięzcy, ani nawet faworyta. No, może Peter Pannache ma minimalnie większe szanse od reszty, ale wszystkiego dowiemy się na samej gali.

Źródło: Fanpage KPW, myśli własne Pniewskiego Błażeja 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *