WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Rob Van Dam mocno krytykuje AEW!

Rob Van Dam powrócił do Impact Wrestling 29 kwietnia bieżącego roku. Podczas Bound For Glory (23 października) popularny RVD przeszedł heelturn, co było niemałym zaskoczeniem. Od tego czasu zaczął on się wypowiadać o AEW. Jak można się domyślić, nie mówi o nich w samych superlatywach. Kilka dni temu powtórnie nawiązał do tej federacji i nie wiadomo, czy to ma być tylko mocniejsze kreowanie jego postaci, czy jednak Elite tak bardzo mu nie odpowiada. Pierw skierował kilka słów w stronę Omegi i Young Bucks.

Bez RVD nie byłoby Kennego Omegi, nie byłoby również Young Bucksów. Oni wszyscy kradną moje ruchy.

Kolejny atak w stronę w AEW był spowodowany jednym postem fana na Twitterze, który sugerował, że Elite będzie dla niego lepsze niż Impact Wrestling.

Ludzie, którzy uważają, że ich opinie są faktami, są naprawdę nieświadomi. Według moich wartości – które są dla mnie najważniejsze – Impact jest znacznie lepszy niż cokolwiek innego, co Ty uważasz. Większość tych „maluchów” nie wygląda nawet jak zawodowi zapaśnicy. Prawdę mówiąc, byłem małym zapaśnikiem o wadze 235 funtów (około 107 kg), ponieważ przeciętni faceci byli bliżsi 300 funtom (136 kg), a ja byłem jedynym, który tworzył i wykonywał ruchy RVD. Teraz przeciętny zapaśnik ma 190 funtów (86 kg) i wszyscy wykonują moje. Elite = mały.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *