WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Wyniki Smackdown 15.11.2019

W tym tygodniu, Smackdown odbyło się w Wells Fargo Center w Philadephi.

Już na wstępie show, pojawia się Baron Corbin wraz z Dolphem Zigglerem i Robertem Roodem. W swoim wystąpieniu znowu naśmiewa się z Romana Reignsa i obwieszcza, jako król, że Smackdown to jego królestwo, a Dolph i Robert są jego lojalnymi członkami. W następnej chwili, na scenie, stawia się maskotka psa w koszulce Romana Reignsa, w akompaniamencie szczekania małego psa w tle. Symbolicznie kłania się Corbinowi, co jest wielką zniewagą dla jednego z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd WWE.

#1 Tag Team Match (Mustafa Ali & Shorty G vs. Dolph Ziggler & Robert Roode)

Podczas walki, pojawia się Roman Reigns i atakuje Barona Corbina w najdogodniejszej sytuacji, gdy Baron był skupiony na wydarzeniach na ringu.

Zwycięzcy: Mustafa Ali & Shorty G

Po pierwszym pojedynku pojawiamy się w Firefly Fun House i widzimy Bryana Wyatta który zmienia kolor pasa Championship, z czerwonego na niebieski. „The Fiend” został, w końcu, oficjalnym członkiem Smackdown.

Po krótkiej przerwie, widzimy Brauna Strowmana w konfrontacji z The B-Team, w której Drew Gulak zapewnia Brauna, że jest lepszym kandydatem do teamu Smackdown. Na odpowiedź Brauna nie musieliśmy długo czekać. Zaatakował Gulaka i resztę członków The B-Team. Wyszedł z tej potyczki zwycięsko.

#2 Tag Team Match (The New Day vs. The Revival) o mistrzostwo Smackdown 

Zwycięzcy: The New Day przez dyskwalifikację

#3 Tag Team Match (Heavy Machinery vs. Kevin Tibbs & Kip Stevens)

Zwycięzcy: Heavy Machinery

Widzimy się w „The Miz TV”. Gościem jest Daniel Bryan, który wypowiada się na temat Bryana Wyatta, który niespodziewanie zaatakował go podczas ostatniego Smackdown. Na ekranie ujawnia się Bryan Wyatt i proponuje walkę Danielowi Bryanowi. Na początku Daniel nie zgadza się, ale po chwili stwierdza, że może zawalczyć, ale o tytuł Smackdown Championship. Wyatt przyjmuje wyzwanie skandując znane „Yes” Daniela Bryana.

#4 Single Match (Bayley vs. Nikki Cross)

Podczas walki pojawiła się Shayna Baszler, która przybyła wraz z teamem NXT. Po chwili dołącza nich team Smackdown i walka przeistacza się w 4 Women Tag Team Match.

Zwycięzca: ?

#5 4 Women Tag Team Match (Sasha Banks, Dana Brooke, Carmella & Nikki Cross vs. Rhea Ripley, Mia Yim, Tegan Nox i Dakota Kai)

Zwyciężczynie: Sasha Banks, Dana Brooke, Carmella i Nikki Cross

Wygrana teamu Smackdown, kończy dzisiejszą tygodniówkę.

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *