WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Wyniki SmackDown 6.12.2019

Friday Night SmackDown odbyło się w Crown Coliseum w Fayetteville w Karolinie Północnej.

Bray Wyatt dręczył Miza podczas „Miz TV”

Miz rozpoczął program Friday Night SmackDown wydaniem „Miz TV”, w którym miał wystąpić Daniel Bryan , ale po przerażających wydarzeniach, w których mistrz uniwersalny „The Fiend” Bray Wyatt zaatakował Bryana i zaciągnął go w otchłań piekła w zeszłym tygodniu, nigdzie nie można było znaleźć Bryana. Mimo różnic na przestrzeni lat, A-Lister obiecał dotrzeć do sedna tego, co stało się z Bryanem, ale Wyatt wkrótce przerwał najnowszą edycję „Firefly Fun House”.

Wyatt zasugerował, że Bryan prawdopodobnie nadal był z „nim” i że już nie wierzy, że Bryan będzie w stanie „z nim grać” na tytuł uniwersalny na WWE TLC: Stoły, drabiny i krzesła. Mając to na uwadze, Wyatt rzucił Mizowi pojedynek na WWE TLC, po czym złowrogo pokazał zdjęcie The Miz, jego żony Maryse i dwójki dzieci, aby rozwścieczyć A-Listera.

Gry umysłowe Wyatta wyraźnie działały, gdy Miz wybiegł z ringu, by zadzwonić do swojej rodziny.

Pojedynek 1: Alexa Bliss def. Mandy Rose

Mandy Rose nieustępliwie obrażała Nikki Cross w ciągu ostatnich kilku miesięcy, a po przegranej z Nikki w zeszłym tygodniu, Mandy zaatakowała Twisted Sister WWE wraz z Sonyą Deville . Jednak Alexa Bliss wróciła, by odeprzeć Mandy i Sonyę i ponownie spotkać się ze swoją dobrą przyjaciółką Nikki, co doprowadziło do dzisiejszej sprzeczki Bliss i Rose.

Mając każdego ze swoich sojuszników w swoim kącie, Bliss i Rose próbowały się rozerwać, a Rose nawet próbowała wyrwać rzęsy Bliss. Jednak cała taktyka Rose i rozmowy o śmieciach poszły na marne, gdy Cross rzuciła Deville na ringu, zanim zdążyła się wtrącić, a Bogini zdjęła Rose i zakończyła ją Twisted Bliss za wielkie zwycięstwo w powrocie.

Elias i Dana Brooke zawstydzili Drake’a Mavericka

Elias i Drake Maverick weszli za kulisy ustne po tym, jak Maverick skomentował nadchodzącą randkę Dany Brooke z Batistą. Po ośmieszeniu przez Eliasa, Maverick zażądał, by Elias stanął przed nim do walki.

Co się okazało złym pomysłem.

Elias posłuchał wezwania Mavericka i wściekł się na Drake’a, osiągając punkt kulminacyjny, nokautując go na zimno, gdy Brooke uśmiechała się i klaskała, obserwując go z brzegu. Kiedy Elias w końcu zauważył, że jego nowo znaleziony rywal ma już dość, Brooke „przypięła” Mavericka do trzech.

Pojedynek 2: The Revival def. Mustafa Ali & Shorty G, Heavy Machinery i The Lucha House Party w fatalnym 4-Way Tag Elimination Team, aby zdobyć szansę SmackDown Tag Team Championship na WWE TLC

Z okazji SmackDown Tag Team Championship, na linii przeciwko The New Day,Mustafa Ali & Shorty G, The Lucha House Party, Heavy Machinery i The Revival zderzyli się w Friday Night SmackDown w fatalnym 4-Way Tag Elimination Team.

Wszystkie cztery jednostki były na szczycie swojej gry, ale pierwszą drużyną, która wzięła udział, była Lucha House Party, kiedy Gran Metalik został złapany w zagęszczarce Heavy Machinery. Heavy Machinery został następnie wyeliminowany, gdy Dash Wilder zaskoczył Otisa po jego charakterystycznym Caterpillar, rzucając go na niespodziewanego trzykrotnego liczenia.

Gdy pozostały tylko dwie drużyny, Mustafa i Shorty G przyspieszyli i wydawało się, że zmierzają w kierunku zwycięstwa. Jednak żaden przypływ nigdy nie okazałby się pasować do Shatter Machine The Revival, ponieważ Dash przeżył blokadę kostki Shorty G i rzucił swojego przeciwnika prosto w dziką ranę Dawsona, walcząc z byłym olimpijczykiem o charakterystycznym ruchu The Revival i trzykrotnie.

Zwolniony Dash & Dawson natychmiast wziął mikrofon i zaczął szczekać na Kofiego Kingstona i Big E. , którzy byli przy stole ogłaszającym poprzedni mecz. The Revival obiecało koniec naleśników i jednorożców i przysiągło zniszczenie New Day na WWE TLC. Brzmiało pewnie, ale o tym, wszyscy dowiemy się w następną niedzielę. 

Bayley i Sasha Banks zemścili się przeciwko Lacey Evans

Banks, wciąż zirytowana prawami kobiety z zeszłego tygodnia, przypomniał Pani z WWE, że wciąż jest liderem dywizji kobiecej, ale zareagowała nerwowo, gdy wspomniała o córce Lacey, co doprowadziło do tego, że Evans przywołała postać Banks i odważyła się na krok do ringu. Sasha zobowiązała się i stanęła twarzą w twarz z Evans, ale kiedy Evans mówiła o prawach kobiet, Banks upadła ze strachu na płótno.

Zadowolona z zaniepokojonej Sashy, Evans wyszła, ale nagle Bayley ją oślepiła , przewracając ją na ziemię.

Bayley i Banks stanęli wysoko nad powaloną Evans, ale co się stanie, gdy ta i tak już niezwykle osobista rywalizacja nasili się?

Pojedynek 3: Roman Reigns def. Dolph Ziggler. Przed królem Corbinem upokorzył Wielkiego Psa

Dolph Ziggler próbował wykonać licytację króla Corbina , biorąc w głównym wydarzeniu Friday Night SmackDown.

Po meczu TLC Reignsa przeciwko Corbinowi na WWE TLC: Stoły, drabiny i krzesła się zbliżają, a Reigns położył partnera Zigglera, Roberta Roode’a na półkę na czas nieokreślony po swoim ataku w zeszłym tygodniu, Showoff starał się ukarać Wielkiego Psa na początku zawody.

Król Corbin pojawił się wtedy,  majestacie na swoim sedanie, dodając dodatkową warstwę do konkursu, gdy Wielki Pies próbował walczyć. Gdy Corbin patrzył dalej, Roman złapał drugi wiatr, wyrzucając Zigglera i blokując próby rozproszenia Corbina,  by wygrać.

Roman, po wygranej,  nie miał czasu na świętowanie, ponieważ nosiciele sedanów Corbina próbowali zaatakować Romana wraz z królem Corbinem po zawodach. Wielki Pies walczył z poplecznikami i był gotów rozbić Corbina przez stół spikera bombą mocy, ale Dolph ponownie pojawił się, by trafić Reignsa superkostem.

Corbin, Ziggler i przewoźnicy sedanów uderzali Romana na pierścieniu i zaczęli go absolutnie unicestwiać. Obaj dodawaliby zniewagę do obrażeń, zasypując bezbronnego Big Dog karmą dla psów, po czym zadali kilka kolejnych ciosów, a następnie odeszli.

I takim okrutnym akcentem kończymy dzisiejsze SmackDown.

Zażalenia i opinie o poziomie moich prac możecie wysyłać na e-mail jburzynska.pns@o2.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *