WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

Informacje na temat portalu oraz redakcji

WRESTLEONE-INFORMACJE


 

  • Portal WrestleOne.pl został założony w 2017 roku, przez Łukasza Balińskiego i Patryka Domke. Od tamtego czasu strona funkcjonuje z zamysłem promowania Wrestlingu w Polsce oraz dostarczania fanom Wrestlingu w Polsce najlepszego kontentu  z zakresu ich ulubionej rozrywki. Od czasu założenia do redakcji dołączyło wielu nowych redaktorów, newsmanów oraz raportmanów, którzy pracują pod nadzorem redaktora naczelnego – Pawła Gniewosza.

 

  • Głównym obszarami pracy portalu są: zapowiedzi oraz wyniki gal WWE i innych federacji, newsy ze świata Wrestlingu, artykuły, materiały wideo, ciekawostki i wiele więcej! Ze względu na krótki czas działania naszej strony, staramy się nieustannie rozwijać i poprawiać nasz produkt końcowy, aby zadowolić wszystkich odbiorców i trafiać do jak najszerszego grona odbiorów w całej Polsce.

 

  • Wszystkie materiały publikowane na stronie WrestleOne.pl są publikowane w charakterze informacyjnym. Zajęcia, loga, znaki towarowe oraz materiały wideo są własnością ich prawnych właścicieli i nie mogą być powielane, kopiowane i rozpowszechniane bez ich zgody. W razie uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę kontakt.

 

  • W kwestiach związanych ze współpracą lub promocją, zapraszamy do kontaktu poprzez zakładkę kontakt lub bezpośrednio poprzez adres e-mail: redakcja@wrestleone.pl. Zapraszamy również na naszego Facebooka, na którym na bieżąco publikujemy wszystkie wpisy, a także ważne informacje bezpośrednio dotyczące pracy strony, konkursów oraz aktualności.

 

  • A tak prezentuje się Nasza ekipa:

Łukasz „Balik” Baliński – dziewiętnastoletni uczeń technikum na profilu technik teleinformatyk. Założyciel i właściciel portalu WrestleOne. Prowadzący kanał „Typowy Balik”. Filantrop, pionier w zakresie promowania wrestlingu w Polsce. Wrestlingiem interesuje się od 2004 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są The Rock oraz Triple H, natomiast ulubioną, niewalczącą postacią jest Paul Heyman.

Patryk „paTrykos” Domke – osiemnastoletni uczeń technikum o profilu informatycznym. Założyciel i współwłaściciel portalu WrestleOne, jak również twórca i prowadzący kanału „paTrykos”. Wrestlingiem interesuje się od 2009 roku. Jego ulubioną zawodniczką jest Paige, a zawodnikiem Seth Rollins.

Paweł Gniewosz – student Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku informatyka. Redaktor naczelny portalu. Wrestlingiem interesuje się od 2010 roku. Jego hobby to granie we wszystkie sporty drużynowe, zwłaszcza w tradycyjne, czyli piłkę nożną, ręczną oraz siatkową.

Adrian Urbańczyk – pochodzi z Górnego Śląska. Jest Naszym specem od wyników gal PPV. Interesuje się wrestlingiem, grami oraz astronomią. O ile astronomia oraz gry są bardziej Jego hobby, tak z wrestlingiem wiąże swoją przyszłość. Po skończeniu szkoły wylatuje do Stanów Zjednoczonych szkolić się na wrestlera. Kto wie – może kiedyś zobaczymy Jego starcie chociażby z Sethem Rollinsem…?

Alex Martini – jedyny dotychczas członek redakcji, który posiada dwa obywatelstwa: Polskie oraz Włoskie. Urodził się we Włoszech. Wrestling jest jego pasją od 2007 roku, regularnie ogląda go natomiast od roku 2010. Uczęszcza do technikum. Poza Wrestlingiem interesuje się sportami takimi jak MMA oraz piłka nożna, przy czym jego ulubionymi klubami są Inter oraz Liverpool. Jego ulubionym zawodnikiem WWE jest i zawsze będzie Jeff Hardy, tuż po nim jest Seth Rollins.

Sebastian Biernat – Nasz ekspert jeżeli chodzi o kobiety. Jego ulubionymi zawodniczkami są Peyton Royce oraz Becky Lynch. Oprócz wrestlingu interesuje się także skokami narciarskimi, co jest Jego największą pasją.

Szymon Mackiewicz – uczeń technikum samochodowego. Jego ulubionymi zawodnikami są Daniel Bryan, CM Punk, The Undertaker, Sasha Banks, Seth Rollins oraz Bobby Roode. Oprócz wrestlingu interesuje się sportem, grami, filmami i muzyką.

Bartosz Szewczyk – wrestling jest Jego pasją od 2010 roku. Jego ulubionym wrestlerem jest Dean Ambrose. Poza tym zajmuje się koszykówką oraz pisaniem wypracowań i noweli.

Kacper Dziedzic – Uczeń szkoły sportowej, a dokładniej piłkarskiej. Nie interesuje się wrestlingiem długo, ponieważ od Payback 2017. Ulubieni zawodnicy to Dolph Ziggler, Elias i Seth Rollins. Po za wrestlingiem Interesuje się piłką nożną, MMA i grami komputerowymi.

Błażej „Blaze” Pniewski – Prowadzący kanał “BlazeWrestling”, pochodzący z Trójmiasta, siedemnastoletni uczeń technikum na profilu technik żywienia i usług gastronomicznych. Spec od KPW. Wrestlingiem interesuje się od 2012 roku. Jego ulubionymi zawodnikami są: AJ Styles, The Hardys oraz Kane. Jego ulubione zawodniczki to: Alexa Bliss, Nikki Bella i AJ Lee.