WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WRESTLERZY, KTÓRZY ZASŁUGUJĄ NA LEPSZY BOOKING

 

  1. Dolph Ziggler

Jeszcze rok temu, kiedy patrzyłem na Zigglera, widziałem przyszłego mistrza WWE. Teraz widzę jedynie zmarnowany talent, ogromny talent. Jego rywalizacja z Mizem była bez wątpienia jedną z najlepszych w historii. Bardzo dobre proma, genialne pojedynki. Wtedy to Dolph pokazywał jak wysoki jest jego poziom w ringu, jak i z mikrofonem w ręku. Kiedy już udało mu się odebrać pas Mizowi, ten szybko go odzyskał. Od tamtej pory widzimy, jak Ziggler spada coraz niżej i niżej.  Po utracie pasa przeszedł heel turn. Z początku wydawało się to dobrym pomysłem, jednak nic z tego nie wyszło. W ostatnim czasie rywalizował z Bobbym Roodem, lecz wydaje mi się, że ta dwójka jeszcze ze sobą nie skończyła. 

 

  1. Sasha Banks

Czy ktoś z Was może mi wyjaśnić co stało się z Sashą? Najlepiej prezentująca się w ringu zawodniczka od czasu Wrestlemanii 32. Oczywiście miała swoją przygodę z pasem, lecz moim zdaniem była ona jednym wielkim żartem. Za każdym razem, kiedy posiadała tytuł, bardzo szybko go traciła, co moim zdaniem bardzo ujmowało na wartości mistrzostwu kobiet. Każdy, kto choć trochę zna się na wrestlingu, dobrze widzi, że The Boss ma talent i potencjał. Niestety nie widzi tego sama federacja.

 

  1.  Luke Gallows & Karl Anderson

Jeszcze do niedawna jeden z najlepszych Tag Teamów na świecie, dzisiaj jobberzy dla innych drużyn w WWE. Kiedy zadebiutowali na RAW, każdy był zszokowany, zaskoczony i szczęśliwy. Jednak to, co stało się z nimi w federacji McMahona, niczym nie przypomina tego, co robili w Japonii.  Nie wiem, czy oficjele nie widzą jak wielki talent posiada ta dwójka. Moim zdaniem, powinni odejść z WWE i powrócić do NJPW, gdzie ich kariery były w szczytowych momentach. 

 

  1.  Sami Zayn

W mojej opinii, jeden z najlepszych w WWE. Posiada dobre umiejętności w głoszeniu prom, jeśli nie wierzycie, obejrzyjcie jego proma z Mickiem Foleyem. Do tego jego umiejętności ringowe są na najwyższym poziomie. Czego chcieć więcej? Dobrego bookingu. Nie rozumiem dlaczego nie jest pushowany, dlaczego pomimo heel turnu i Kevina Owensa przy boku wciąż przegrywa walki. WWE po prostu marnuje Samiego, a wszystkie lata jego ciężkiej pracy idą na marne. 

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Kogo tu zabrakło i czy chcecie drugą część?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *