WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

WWE NXT 15.11.2017 – WYNIKI

1. Street Profits pokonali Tino Sabbateli’ego & Riddick’a Moss
W walce Drużynowej na normalnych zasadach Street Profits Pokonali swoich rywali czysto. Była to jedna z lepszych walk tego show.

2. Lars Sullivan pokonał Raul’a Mendoza
Ta walka była bardzo do przewidzenia. Lars jest typem powerhousa i zesquashował swojego rywala. Po walce chciał go jeszcze zaatakować, ale do ringu Wbiegł Kassius Ohno i mu w tym przeszkodził.

• Rozmowa Johny’ego Gargano z William’em Regal.
Z rozmowy mogliśmy usłyszeć że w następnym tygodniu Johny Gargano otrzyma walke z Obecnym mistrzem United Kingdom Pete’m Dunne’m gdzie jego mistrzostwo znajdzie się na Szali.

3. Ember Moon pokonała Mercedes Martinez
Walka była najlepszą walką tego show. Ember Moon pokonała Mercedes. Walka zakończyła się po akcji kończącej Ember Moon czyli „Eclypse” Po walce 3 zawodniczki wyszły na Arene. Peyton Royce, Nikki Cross, Kari Sane.

• Spotkanie „Face to Face” Almasa i Drew.
Pod koniec tej gali widzieliśmy Jak Drew McIntyre wygłaszał promo jednak nie trwało to za długo ponieważ Almas mu odrazu przerwał. Gdy „Cien” wszedł do ringu odrazu zaczął się Brawl. Vega (menadżerka Almasa) wykazała się sprytem wiedząc, że McIntyre jej nie uderzy więc odwróciła jego uwage. Almas w tym czasie zaatakował noge, obecnego Mistrza NXT. Wykonał na nim swoją akcję kończącą i razem z Vegą wyszli z ringu. Tak skończyliśmy ostatni epizod przed nadchodzącym NXT Takeover: War Games.

 

1 thought on “WWE NXT 15.11.2017 – WYNIKI

  1. Excellent beat ! I wish to apprentice while уou amend your website, how
    could i subscribe ffor ɑ blog web site? The account helped mee ɑ acceptable deal.
    І had been tiny Ьіt acquainted оf thіs your broadcast pгovided bright сlear idea

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *