WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

SMACKDOWN LIVE 21.11.2017 – WYNIKI

Galę otworzył Shane McMahon, który powiedział, że jest dumny z rosteru SmackDown. Mówił także, że wszyscy z tego rosteru przychodzą na ring z dumą i robią to co robią dla każdego z zebranych na arenie. Wszyscy poza Kevinem Owensem i Samim Zaynem, których po chwili wezwał. Kevin nazwał Shane’a tchórzem i to on powinien przeprosić. Shane przypomniał im, że mówią do komisarza SmackDown oraz uświadomił ich, że nikt ich nie szanuje i nie lubi w szatni i na widowni. Powiedział im, że ma dla nich dwa słowa, które chciał powiedzieć, ale przerwał mu Daniel Bryan, który przyznał Shane’owi, że ma pełne prawo ich zwolnić, ale nie kazał tego zrobić, lecz umieścił ich w Lumberjack matchu przeciwko The New Day. Po tym wydarzeniu Kevin i Sammy przez całą galę szukali sprzymierzeńców i znaleźli ich w Rusevie i Aidenie Englishu.

 

Singles match: Shelton Benjamin pokonał Jey’a Uso

 

Po walce przenosimy się poza scenę, gdzie Naomi jest malowana przez makijażystkę, której żali się na temat Survivor Series, ale za nią ktoś się pojawia, a jest to Ruby Riot, Sarah Logan i Liv Morgan! Naomi chciała odejść jednak nie dała rady i została dotkliwie pobita przez te trzy zawodniczki. Próbowała jej pomóc Becky Lynch, ale skończyła leżąc na ziemi uderzona drzwiami.

 

 

Tag team match: The Bludgeon Brothers pokonali The Hype Bros

Jak w swoim debiucie w nowej odsłonie Harper i Rowan robią squash na The Hype Bros to już teraz możemy powiedzieć, że czeka ich dobra kariera. Nawet ich wejście robi wrażenie.

 

W ringu pojawił się Aj Styles, który miał coś do powiedzenia. Mówił, że dostał tweety, gdzie ludzie mu gratulowali. Ktoś  także powiedział, że jest on życiowym laikiem i on to docenia. Potem rzucił tytuł i powiedział Mahalowi, żeby sobie po niego przyszedł. Jinder pojawił się jednak tylko na ekranie, gdzie oznajmił, że chce rewanżu, ale na PPV po czym Stylesa z tyłu zaatakowali The Singh Brothers.

 

Women’s Championship match: Natalya pokonała Charlotte przez DQ

Dyskwalifikacja nastąpiła po ataku Liv, Ruby i Sary na Natalyę. Potem dotkliwie pobita została jeszcze Charlotte.

 

Lumberjack match: Kevin Owens i Sami Zayn pokonali The New Day

Przez większość  walki drwale atakowali tylko przeciwników New Day, ale w pewnym momencie jeden przypadkowo uderzył drugiego po czym nastąpił wielki brawl, gdzie na końcu Xavier, który zaatakował Mike’a Canellisa nie zauważył Kevina, który wyrzucił go z ringu, a Kofi został przerolowany przez Zayna, który zgarnął zwycięstwo.

 

Cała gala kończy się segmentem, w którym Owens błaga Bryana na kolanach, żeby go nie zwalniał. Bryan zarządził jego walkę na następnej gali, gdzie zmierzy się z Randy’m Ortonem. Kevin pokornie przyjął jego nakaz.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *