WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CHEAT2WIN #2

– Witajcie w 2 artykule z serii Cheat2Win. W tej części zaprezentuję wam karierę Eddiego w ECW jak i jego pierwsze lata w WCW.

ECW

– Guerrero zdobył pas Television Championship w pojedynku z 2 Cold Scorpio. Był to jego debiutancki pojedynek. Następnie rozpoczął w rywalizację z Deanem Malenko. Eddie Guerrero stracił tytuł ECW Television w walce z Malenko. Eddie odzyskał tytuł 28 lipca, aby następnie stracić pas w walce z 2 Cold Scorpio. Po tej walce Eddie zawalczył po raz ostatni w ringu ECW. Po zakończeniu walki publika skandowała „Proszę, nie odchodź!”

Znalezione obrazy dla zapytania guerrero vs malenko ecw

Pierwsze lata w WCW

– Guerrero zadebiutował w WCW w 1989 roku jako jobber. Guerrero powrócił do WCW pod koniec 1995 roku wraz z Deanem Malenko i Chrisem Benoit, z którymi pracował w NJPW oraz ECW. Podczas swoich pierwszych kilku imprezach pay-per-view, brał udział w meczach przeciwko przeciw Alexowi Wright. Jego pierwszy występ w telewizji odbył się na PPV World War 3, gdzie brał udział, 60-osobowej „wojnie światowej” Guerrero był jednym z ostatnich dziewięciu mężczyzn w Battle Royal, dopóki nie został wyrzucony z ringu przez członków Four Horsemen. Na Starrcade Guerrero reprezentował WCW w turnieju WCW vs NJPW. W tym turnieju WCW wygrało 4:3.

Znalezione obrazy dla zapytania guerrero wcw

– To już koniec tej części artykułu. W następnej części przedstawię osiągnięcia Eddiego w WCW jak i jego pierwsze stajnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *