WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

NXT 06.12.2017 – WYNIKI

  • Celebracja z Pasem Nowego Mistrza NXT

Andrade „Cien” Almas wygłosił, krótkie promo. Dotyczyło ono jego wygranej w pojedynku z Dre McIntyre’em na NXT Takeover: War Games. Na koniec tego wszystkiego wypowiedział 3 słowa. „WE ARE NXT”. Tak zakończyła się jego celebracja z pasem.

  • Wywiad z Lars’em Sullivan’em

Lars został zapytany oto co stanie się w pojedynku z Rodderickiem Strongiem w meczu kwalifikacyjnym do Fatal 4-way. Odpowiedział bardzo dominująco. Dla Sullivan’a nie liczy się kim on jest, ponieważ i tak go zniszczy.

  • Killian Dain pokonał Trent’a Sevena

Od samego początku członek SAnitY rozdawał karty w tym starciu. Brytyjczyk nie miał szans. Dain rzucał nim jak lalką, do tego jest dwa razy większy od swojego rywala. Ta dominacja wpłynęła na rezultat tej walki. Killian Dain zwyciężył i to on jest pierwszym zawodnikem w Fatal 4-way match’u.

  • Promo Undisputed Ery

Adam Cole, Kyle O’Reilly i Bobby Fish wygłosiło, krótkie promo jednak warto je uwzględnić. Adam Cole wypowiedział się na temat ich wygranej na NXT Takeover: War Games. Powiedział, że obiecywał to fanom i tak zrobił.

  • Sonya Deville pokonała Ruby Riott

W walce kobiet na dzisiejszym NXT dostaliśmy No Holds Barrerd Match. Na tym się jednak zawiodłem. WWE pokazywało nam już rewolucje, tworząc kobiecy Ladder Match, HiaC Match to czemu tutaj nie użyto żadnych przedmiotów? Tego się nie dowiemy. W końcowym wyniku Kapitanka Riott Squad odklepała i członkini Absolution cieszyła się z triumfu.

  • Peyton Royce vs Billie Kay?

Gdy Ember Moon udzielała wywiadu, Peyton i Billie przeszkodziły jej. Mistrzyni zapytała z kim ma walczyć w następnym tygodniu. Jednocześnie obie panie zgłosiły się do tej walki. Może zobaczymy Triple Threat? Tego dowiemy sięza tydzień!

  • Johnny Gargano pokanał Kassius’a Ohno

Rywal Kassiusa nie był zapowiedziany, gdy jednak walka wieczoru się zaczęła na arenie rozbrzmiała jego muzyka i to on miał zmierzyć się z Ohno. Walka była bardzo dobra, dynamiczna. Johnny jak i Kassius to fani publiczności więc ona też się cieszyła. Walka zakończyła siępo dźwigni Gargano. Po walce przybili sobie żółwika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *