WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

CLASH OF CHAMPIONS 2017 – ZAPOWIEDŹ

Dzisiejsza gala Clash Of Champions będzie przeznaczona dla brandu SmackDown Live i odbędzie się w TD Garden w Bostonie w stanie Massachusetts. 

Ostatnie Raw na tej arenie: 14.08.2017r.

Ostatnie SmackDown na tej arenie: 11.04.2017r.

Ostatnie PPV na tej arenie: Hell in a Cell 2016

Na tej arenie odbyło się dużo tygodniówek oraz PPV organizowanych przez WWE. Do najbardziej znanych niedzielnych gal należą: Wrestlemania XIV, Royal Rumble 2003 i 2011, SummerSlam 2006, oraz Survivor Series 2008 i 2013.

Całą galę będzie można obejrzeć na naszej stronie w zakładce NA ŻYWOKick-Off tej gali rozpocznie się o godzinie 01:00, natomiast gala główna o 02:00. Serdecznie zapraszamy.

KICK-OFF

Zack Ryder vs. Mojo Rawley

O rozpadzie The Hype Bros mówiło się od długiego czasu. Mało kto spodziewał się, że nastąpi to przez Mojo. Grupa ta nie odniosła żadnego konkretnego zwycięstwa, nie mówiąc o jakimkolwiek tytule mistrzowskim. Jedyna rzecz, która wydarzyła się podczas przebywania w jednym Tag Teamie było wygranie Andre The Giant Memorial Battle Royal’u przez Mojo. Konflikt ten rozpoczął się niedawno i nie miał konkretnej podbudowy. Będzie to przeciętny match Kick- Off’u i nie liczyłbym tu na fajerwerki. Wydaje mi się, że ten pojedynek wygra Mojo Rawley potwierdzając, kto był najmocniejszą stroną tej drużyny.

Przewidywany zwycięzca: Mojo Rawley

GŁÓWNA GALA

Breezango vs. The Bludgeon Brothers

Przez wiele miesięcy w „The Fashion Files” Fandango i Tyler Breeze byli nawiedzani przez tajemniczych wrogów. Długo nie było wiadomo kto za tym stoi. W końcu okazało się, że to Eric Rowan i Luke Harper. Nie będę się tu rozpisywał i obstawiam wygraną „nowego – starego” Tag Teamu, czyli The Bludgeon Brothers.

Przewidywani zwycięzcy: The Bludgeon Brothers

Baron Corbin vs. Bobby Roode vs. Dolph Ziggler o United States Championship

Wiele osób liczyło na walkę Corbin vs. Roode o tytuł US, lecz w walce będzie brał udział także Dolph Ziggler. Nie mówię, że prze Show Off’a walka straci, wręcz przeciwnie. Sądzono jednak, że będzie to walka 1 on 1 i Bobby po raz pierwszy zdobędzie tytuł w głównym rosterze. Plany jednak uległy zmianie i WWE niespodziewanie ogłosiło Triple Threat Match o US title. Na ostatnim SmackDown Live odbyła się walka Ziggler vs. Corbin, a przy stole komentatorskim obecny był Bobby Roode. Walkę wygrał Dolph przez dyskwalifikację po ataku Bobby’ego. Glorious wykonał na nim, oraz na Baronie swoje DDT. Sądzę, że będzie to bardzo ciekawy pojedynek. Moim zdaniem każdy z nich zasługuje na ten tytuł. Sercem jestem za Bobby’m, lecz sądzę, że The Lone Wolf obroni swój tytuł.

Przewidywany zwycięzca: Baron Corbin

Randy Orton & Shinsuke Nakamura vs. Kevin Owens & Sami Zayn (Shane McMahon i Daniel Bryan będą specjalnymi sędziami)

Kevin i Sami od Hell in a Cell mieli na pieńku z Shanem McMahonem. Komisarz SD od tamtej pory chciał pozbyć się ich z niebieskiego brandu. Ponadto przeszkodzili oni drużynie McMahona w 5 on 5 Traditional SVS Matchu przeciwko drużynie RAW. Wtedy miarka się przebrała i Shane miał naprawdę ich dość. W zwolnieniu ich przeszkodził mu GM Daniel Bryan. Stanął po stronie Owensa i Zayna chcąc nie dopuścić do ich zwolnienia i prawdopodobnego przejścia na RAW. Wtedy to w ten feud zostali zamieszani Randy i Shinsuke, którzy pomagali sobie podczas ataków na jednego bądź drugiego. Shane ustalił ich walkę, lecz powiedział, że zostanie sędzią specjalnym tej walki, oraz że jeżeli KO i Zayn przegrają to zostaną zwolnieni z całego WWE. Owens i Zayn od razu poszli do Bryana mówiąc, że McMahon będzie stronniczy w tym pojedynku. Daniel ogłosił się drugim sędzią tego pojedynku. Mam nadzieję, że będzie to genialna walka. Ten pojedynek raczej na pewno wygrają Kevin i Sami, bo w przeciwnym przypadku będą zwolnieni. Możliwe, że rozpocznie się feud McMahon vs. Bryan, który zakończy się on ich walką na Wrestlemanii 34, gdyż od długiego czasu krążą plotki, o tym jakoby lekarze dopuścili Daniela do walk.

Przewidywani zwycięzcy: Kevin Owens & Sami Zayn

The Usos vs. The New Day vs. Shelton Benjamin & Chad Gable vs. Rusev & Aiden English o SmackDown Live Tag Team Championship

Tak jak walka o US Title i ta walka została dodana do karty Clash of Champions z dnia na dzień, lecz na początku jako Triple Threat Match. Poźniej dodano do niej Ruseva i Aidena Englisha. Nie było za bardzo żadnego story line’u do tej walki i wydaje mi się, że wygrają ją The Usos broniąc swoich pasów.

Przewidywani zwycięzcy: The Usos

Charlotte Flair vs. Natalya o SmackDown Live Women’s Championship

Ta walka też została nagle dodana, lecz miała podbudowę jeszcze przed Survivor Series. Na SmackDown Live przed SVS Charlotte pokonała Natalya’ę o tytuł kobiet SD. Feud przycichł przez walkę Flair vs. Alexa Bliss w wojnie brandów. Teraz Natalya dostanie rewanż o tytuł na Clash of Champions, lecz moją faworytką tej walki jest Charlotte.

Przewidywany zwycięzca: Charlotte Flair

AJ Styles vs. Jinder Mahal o WWE Championship

Identyczna sytuacja jak w przypadku feudu Charlotte vs. Natalya. Mistrz traci pas przed SVS, walczy na tejże gali i po niej rozpoczyna się ponowne story z byłym mistrzem. Wydawało mi się, że Styles zawalczy z Mahalem na SmackDown przed lub na live event’cie w Indiach o mistrzostwo i Jinder zgarnąłby tytuł, żeby mógł być mistrzem u siebie i bardziej wypromował WWE w swoich stronach. Tak się nie stało i tę walkę dostaliśmy na Clash of Champions. Myślę, że tak jak przy pozostałych walkach o tytuły i tutaj mistrz się nie zmieni.

Przewidywany zwycięzca: AJ Styles

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *