MATT HARDY I BRAY WYATT DODANI DO LIVE EVENTÓW GALI 205 LIVE, PRAWDOPODOBNI HALL OF FAME 2018, APOLLO CREWS NA GALI ROAD TO GLORY 2018!

 

– Jak już wcześniej informowaliśmy WWE postanowiło organizować live eventy WWE 205 Live. Federacja dodała Bray Wyatta i Matta Hardy’ego do nie transmitowanych live eventów WWE 205 Live, które mają rozpocząć się 19 stycznia 2018. Poniżej przedstawiamy Wam pełna oświadczenie dot. tych eventów:

Matt Hardy i Bray Wyatt zawalczą na WWE 205 Live Tour, bilety już w sprzedaży!
Wojna pomiędzy Mattem Hardym i Bray Wyattem osiąga nowe rozmiary, ponieważ zaciekli rywale będą walczyć podczas WWE 205 Live Tour! Nie przegap szansy zobaczenia epickich konfrontacji pomiędzy The Woken Superstar i The Eater of Worlds, a także pełnej ekscytujących akcji dywizji WWE Cruiserweight, w której skład wchodzą WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore, Kalisto, Gentlemana Jacka Gallaghera, Hideo Itamiego.

– Według jednego z reporterów “Nation One News Foundation” Brada Sheparda, Bill Goldberg ma się znaleźć w gronie osób, które dołączą do WWE Hall of Fame. Podaje on, że prawdopodobnymi osobami które mogą dołączyć do tego grona są: Bam Bam Bigelow, Ivory, Devon i Ray Dudley oraz Kid Rock.

–  PCW UK Wrestling poinformowało, że Apollo Crews weźmie udział w ich turnieju Road to Glory i wystąpi na gali z 10 lutego 2018. Przy okazji federacja podziękowała Triple H’owi i Williamowi Regalowi, ponieważ WWE nie widziało żadnych przeciwwskazań żeby wypożyczyć zawodnika na czas tego turnieju. 

Zostaw komentarz