WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

MATT HARDY I BRAY WYATT DODANI DO LIVE EVENTÓW GALI 205 LIVE, PRAWDOPODOBNI HALL OF FAME 2018, APOLLO CREWS NA GALI ROAD TO GLORY 2018!

 

– Jak już wcześniej informowaliśmy WWE postanowiło organizować live eventy WWE 205 Live. Federacja dodała Bray Wyatta i Matta Hardy’ego do nie transmitowanych live eventów WWE 205 Live, które mają rozpocząć się 19 stycznia 2018. Poniżej przedstawiamy Wam pełna oświadczenie dot. tych eventów:

Matt Hardy i Bray Wyatt zawalczą na WWE 205 Live Tour, bilety już w sprzedaży!
Wojna pomiędzy Mattem Hardym i Bray Wyattem osiąga nowe rozmiary, ponieważ zaciekli rywale będą walczyć podczas WWE 205 Live Tour! Nie przegap szansy zobaczenia epickich konfrontacji pomiędzy The Woken Superstar i The Eater of Worlds, a także pełnej ekscytujących akcji dywizji WWE Cruiserweight, w której skład wchodzą WWE Cruiserweight Champion Enzo Amore, Kalisto, Gentlemana Jacka Gallaghera, Hideo Itamiego.

– Według jednego z reporterów „Nation One News Foundation” Brada Sheparda, Bill Goldberg ma się znaleźć w gronie osób, które dołączą do WWE Hall of Fame. Podaje on, że prawdopodobnymi osobami które mogą dołączyć do tego grona są: Bam Bam Bigelow, Ivory, Devon i Ray Dudley oraz Kid Rock.

–  PCW UK Wrestling poinformowało, że Apollo Crews weźmie udział w ich turnieju Road to Glory i wystąpi na gali z 10 lutego 2018. Przy okazji federacja podziękowała Triple H’owi i Williamowi Regalowi, ponieważ WWE nie widziało żadnych przeciwwskazań żeby wypożyczyć zawodnika na czas tego turnieju. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *