WrestleOne.pl

Polski portal o Wrestlingu!

JOHN CENA NA ROYAL RUMBLE, POWRÓT JEDNEJ Z GAL PPV W IMPACT WRESTLING, POTWIERDZONY POWRÓT THE MIZA!

 

– John Cena oficjalnie weźmie udział w meczu Royal Rumble. Cena opublikował post na Twitterze, w którym możemy przeczytać:

„Słoneczny poranek pierwszego dnia 2018 roku. Możliwości są nieskończone, możliwości są ogromne. Czas na #EarnTheDay, ponieważ 28 stycznia wchodzę na Royal Rumble Match i zdobywam szansę na stworzenie historii na WrestleMania!”

 

– PWinsider.com informuje, że Impact Wrestling planuje przywrócić więcej PPV na żywo. Federacja planuje przywrócić Lockdown PPV pod koniec kwietnia lub na początku maja. Ta gala charakteryzuje się tym, że wszystkie walki odbywają się w stalowych konstrukcjach. Ostatni raz tą galę mieliśmy okazję zobaczyć w 2014 roku. Przez ostatnie 2 lata nie była to oddzielna gala PPV, a walki z tą stypulacją były częścią tygodniówki pod nazwą Impact Wrestling: Lockdown.

 

– WWE potwierdziło, że były Intercontinental Champion The Miz powróci do telewizji w przyszłym tygodniu na RAW. Zawodnik nie wsytępował w telewizji, ponieważ odgrywał on jedną z ról w „The Marine 6” wraz z Becky Lynch i WWE Hall of Fame Shawnem Michaelsem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *